• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Horský hotel v srdci Krkonôš

Ubytujte sa v hoteli Flora v samotnom srdci Krkonôš v pokojnej lokalite Dolní Mísečky. Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 850 m a má ideálnu polohu na letnú i zimnú rekreáciu.

Izby sú útulne zariadené v duchu klasických turistických chát. Ubytovaní budete v dvoj až päťlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC).

Tradičná česká kuchyňa

Bohaté raňajky a večere s tromi chodmi sa podávajú v príjemnej, drevom obkladanej reštaurácii. Tá poteší najmä milovníkov tradičnej českej kuchyne. Vo voľnej chvíli si zahrajte biliard či stolný futbal. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajší vyhrievaný bazén.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Viola S.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, pobyt a vše co bylo uvedeno na kupónu odpovídalo popisu. Personál byl velice vstřícný a příjemný. Strava byla pestrá a chutná. Bezvadný byl vyhřívaný bazén, voda byla skutečně teplá. Hotel mohu všem doporučit. Tipů na výlety je spousta, např. jít na Horní Mísečky pak do Špindlerova Mlýna, nebo na Dvoračky. My jsme se vydali autobusem na Zlaté Návrší a pak jsme šli na Violík.

Vynikajúce (Naděžda I.)

Vše bylo v pořádku. Strava velmi chutná.

Skvelé (miloslava K.)

Vše co bylo deklarováno bylo splněno. Ideální místo pro výchozí trasy na hřebeny Krkonoš, klid, dobrá strava a vstřícnost personálu.