Fagus Hotel Conference & Spa ****superior

Fagus Hotel Conference & Spa ****superior

Ojtózi fasor 3., Sopron
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 20 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,7 km
Zastávka
0,5 km

O ubytovaní

Fagus Hotel Conference & Spa ****superior sa nachádza v historickom meste Šopron v malebnej zalesnenej štvrti Lőverek. Z hotela to tak budete mať kúsok do prírody, za krásnymi výhľadmi aj slávnymi pamiatkami. Pýchou hotela kompletne zrekonštruovaného v roku 2022 je úplne nové wellness , kde si po výletoch oddýchnete a zabudnete na všetky starosti i povinnosti.

V okolí hotela vedie veľa značených turistických trás, ktoré vás dovedú k atraktívnym cieľom v lesoparku Lőverek. Príjemnou prechádzkou na čerstvom vzduchu sa dostanete k obľúbeným rozhľadniam Károly (1,6 km), Várhely (5,2 km) alebo Gloriette (4 km). Ďaleko to nie je ani k hradu Taródi (3,3 km) alebo do aquaparku Lővér Fürdő (1,8 km). Cyklistické trasy vás dovedú až k Neziderskému jazeru (13 km), ktoré patria k prírodným pamiatkam UNESCO.

V centre mesta môžete obdivovať zachované stredoveké jadro s hradbami gotickými domami, kostolmi a dvoma synagógami. Na mesto, Neziderské jazero aj neďaleké Rakúsko budete mať prekrásny výhľad z Požiarnej veže (3,5 km) z 13. storočia. Veža stojí na námestí Fő tér (3,5 km), kde ďalej nájdete historickú radnicu a morový stĺp. Milovníci kúpeľnej relaxácie by si mali urobiť výlet do populárnych termálnych kúpeľov Hegykő (22 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej a elegantne zariadenej dvojlôžkovej izbe typu Standard. K vybaveniu patrí komfortná posteľ, klimatizácia, WiFi pripojenie, LED televízia s rádiom, malá chladnička a stolík s posedením. Súčasťou je aj francúzsky balkón a vlastná kúpeľňa s fénom a županmi.

Za príplatok je možné ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard Plus, súčasťou ktorej je navyše klasický balkón.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Evergreen s elegantnou atmosférou a nádherným výhľadom do zelene na vás čakajú skvelé gastronomické zážitky. Raňajky aj večere majú formu bohatého bufetu, a tak záleží len na vás, aké miestne či medzinárodné špeciality si doprajete. K lahodným pokrmom môžete ochutnať vynikajúce vína z oblasti Šopronu.

Osviežujúci kokteil, vynikajúcu kávu a výborné víno si môžete vychutnať hneď v 3 baroch. Súčasťou lobby baru pri recepcii je príjemná terasa, bar vo wellness oceníte počas relaxácie a nočný bar je zase dokonalým miestom na večerné posedenie s drinkom.

Kde budete relaxovať?

Hotelové Spa je po nedávnej kompletnej rekonštrukcii (2022) a na svoje moderné prostredie láka všetkých milovníkov kúpeľnej relaxácie. Jeho súčasťou sú 3 vnútorné bazény (relaxačný, zážitkový a detský) obklopené príjemnou odpočinkovou zónou s lehátkami a hojdačkami. Ďalej tu nájdete saunový svet s fínskou, parnou, infra a arómou saunou.

Aktívnych hostí poteší možnosť využívať hotelovú posilňovňu.

Overené Travelkingom

“”

Tamas Tutkovics - Obchodný tím
Osobne overené v: Septembri 2022