Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Club Dobogómajor *** superior (Balaton)

4,8/5
(Celkom 5 hodnotení)Skvelé
Cserszegtomaj, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Jozef K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 6. 2018
Nadherne prostredie. Velmi pekne izby.
4/5  
(Monika P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 6. 2018
Vše OK.
5/5  
(Robert M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 5. 2018
Velmi jsem byl překvapen prostředím ubytování. Všechno, co bylo uvedené v nabídce bylo k dispozici. Pěkné ubytování, pěkné prostředí. Bazény vnitřní a venkovní, teplé vířivky a sauny bez omezení. 30 min kuželky zdarma. Stravování - snídaně bohatý švédský stůl, večeře servírovaná a jeden den bylo grilování. Máme bezlepkovou dietu a také nám vyšli vstříc a připravili nám bezlepkové jídlo a k snídani bylo bezlepkové pečivo. Návštěva termálního jezera v Hejvízu stojí za to. Je to super. Jediné mínus jsou komáři, kteří k večeru otravují. Pokoje mají síťky na oknech, takže večer na pokoji je klid.
5/5  
(JAN L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 5. 2018
Bolo to skutočne veľké super. Fakt, sme boli prekvapený čistotou celého resortu, krásné a nápadité prostredie, milí personál, úžasný welnes /sú dokonca až dva/. Strava dostačujúca /i večere boli furmou bufetu/. Boli sme veľmi spokojný - srdečná vďaka.
5/5  
(Tomas R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 2. 2018
Mini dovolenka v tomto rezorte bola uplne úžasná. Perfektný profesionalny prístup dám na recepcii. Ubytovaní sme boli v modrom domčeku, kde nás milo prekvapilo zariadenie, vybavenie a hlavne čistota apartmanu. Stravovanie sme mali riešené polpenziou a tu by sme dali veľa, veľa hviezdičiek, výborná madarská kuchyna a milý, usmievavý personál. Wellness tiež nesklamal. Okolie je tam prekrásne, aj pešo sa dá veľa pochodiť a zážitkom je jazero.