O ubytovaní

Penzión Bajor v elegantnom bavorskom štýle sa nachádza v pokojnej časti mestečka Bük, len 3 km od druhých najväčšej maďarských termálnych kúpeľov Bükfürdő. O zábavu budete mať počas vášho pobytu rozhodne postarané. Priamo v Büku sa nachádza známe golfové ihrisko s 18 jamkami (3 km), zábavný park Napsugár (2 km) či lezecké centrum Krištáľová veža (1,5 km). Navštíviť môžete tiež historické mesto Kőszeg (20 km) s hradom. Okolité kopce ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety na mnohých cyklotrasách.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej LCD televízorom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Milovníci výbornej maďarskej kuchyne ocenia v hotelovej reštaurácii širokú ponuku jedál a nápojov s českým jedálnym lístkom. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bohatého bufetu. Ďalej je možné vyberať pokrmy à la carte. V letnej sezóne sa tu organizujú večery so živou hudbou a grilovaním.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness s vírivkou a infra saunou. Na záhrade je tiež vonkajší bazén. K dokonalému relaxu si môžete dopriať masáž.

Cestujete s deťmi?

Na záhrade penziónu je detské ihrisko, na ktorom si najmenší hostia užijú veľa zábavy.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva H.) ( - Česko)

Prostředí bylo příjemné, personál ochotný, pobyt odpovídal popisu.

Skvelé (Josef H.) ( - Česko)

Personál ochotný, odstranili postupně nedostatky které se objevily.

Dobré (Lenka K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, pobyt odpovídal popisu. Nicméně jsme neobdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Poskytnuté služby mohu hodnotit pouze snídaně, ty byly servírované a dostatečně bohaté. Zařadila bych i něco sladkého, ale to už je víceméně na chutích jednotlivce. Wellness nemohu posoudit, nebylo nám nabídnuto a kromě prvního a posledního dne nikdo nemluvil anglicky. Postele byly proleželé, bohužel jsem s přítelem odjížděli s bolestmi páteře. Na prostěradle byly díry. Lázně v blízkosti super.