Art Deco WOLKER ****

Art Deco WOLKER ****

Tržiště 35/19, Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Sanatorium Astoria a.s. IČ: 45357242


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

ASTORIA Hotel & Medical Spa **** sa nachádza v nádhernej secesnej budove priamo v historickom jadre kúpeľného mesta Karlove Vary. Ponúka unikátnu polohu priamo oproti Mlýnskej kolonáde s liečivými prameňmi. Vydajte sa príjemnou prechádzkou aj na ďalšie kolonády: cez romantickú Tržní kolonádu (200 m) sa dostanete až k najznámejšej Vřídelní (500 m) s prameňom Vřídlo. Ako na dlani uvidíte celé mesto z rozhľadne Diana (2 km) a vyhliadok Jelení skok (1 km) či Rohanův kříž (2 km). Počas návštevy Karlových Varov zavítajte tiež k pôsobivej budove Grandhotela Pupp (800 m) a do obľúbeného múzea Becherovky (1,5 km) či sklárskeho múzea Moser (200 m).

Kde budete spať?

Hlavná budova hotela ponúka ubytovanie v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe Comfort (min. 19 m²) vybavenej satelitnou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou. Nechýba ani telefón, rádio a trezor na vaše cennosti. Za príplatok môžete zvoliť väčšiu izbu Comfort Plus (min. 20 m²) s balkónom alebo luxusnejšiu izbu Superior (min. 22 m²) s balkónom a výhľadom na Mlýnskú kolonádu.

Depandance Art Deco WOLKER sa nachádza len 300 m od hlavnej budovy a je vyhlásený za nehnuteľnú kultúrnu pamiatku. Interiér tejto budovy je plný secesných stavebných prvkov a izby sú tu naozaj štýlové. Navyše prešli koncom roku 2020 rekonštrukciou. Ubytovaní budete v izbe typu Comfort Plus (28 m²). Aj v nej nájdete televíziu, WiFi pripojenie, telefón, rádio, trezor, chladničku a vlastnú kúpeľňu. K dispozícii s príplatkom sú aj izby Superior, ktoré sú priestrannejšie (31 m²) a majú navyše vo výbave set na prípravu kávy, župan či papuče.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka skutočne očarujúci výhľad na Mlýnsku kolonádu. Ráno si tu vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu s výberom mnohými teplých i studených pokrmov. Obedy a večere prebiehajú tiež formu bufetu. Milovníci čaju zaiste ocenia, že súčasťou hotela je i čajovňa Tea Lounge Room. Tu budete mať jedinečnú možnosť zadarmo ochutnať wellness čaje pripravované špeciálne pre ubytovaných hostí.

Kde budete relaxovať?

Rozsiahla hotelová ponuka wellness a zdravotných služieb vám pomôže vrátiť sa do telesnej i duševnej rovnováhy. Okrem odpočinku pri bazéne či vo fínskej saune si môžete dopriať mnoho procedúr ako hydroterapiu, inhalačnú liečbu, oxygenoterapiu či soľnú terapiu. Samozrejmosťou je tiež široká ponuka príjemných masáží. To všetko ešte umocňuje vychýrená karlovarská minerálna voda, ktorú je možné ochutnať z mnohých prameňov po celom meste.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně