O ubytovaní

Renovované Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup do relaxačného centra s termálnou vodou, 4 vnútornými a 6 vonkajšími bazénmi je teda maximálne pohodlný. Na výlety je však okolie bohaté, objavte krásy mesta Dunajskej Stredy, alebo vyrazte trochu ďalej - napríklad k jedinému profesionálnemu Automotodromu Slovakiaring na Slovensku (9 km), alebo ku krásnemu Chateau Amade do Vrakune (9 km). A keď už tam budete, urobte si krátku, krásnu prechádzku vo Vrakunskom háji. Pokiaľ holdujete golfu, obľúbené golfové ihrisko Welten, Báč je od penziónu 18 km. Lyžiarske strediská nájdete najbližšie 60 km od Dunajskej Stredy, v zime sa tu skôr oddajte relaxu v spomínanom Thermalparku.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednom z moderne zariadených 31 dvojlôžkových štúdií s možnosťou prístelky, vlastnou kuchynkou, balkónom a kúpeľňou. V izbách vám poslúži manželská posteľ, televízia, telefón, trezor, posedenie, balkón aj WiFi pripojenie. Súčasťou kuchyniek je elektrická dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica a samozrejme i riad.

Na čom si pochutnáte?

V Apartmánoch Termál *** sa síce reštaurácia nenachádza, no môžete sa tešiť na raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú priamo v Thermalparku.

Kde budete relaxovať?

Thermalpark Dunajská Streda, s ktorým sú Apartmány Termál *** priamo prepojené, čerpá liečivú vodu plnú minerálov do svojich 10 vonkajšách a vnútorných bazénov až z hĺbky 1 600 m. Vyskúšať jej blahodárne účinky môžete v bazéne so sedacou časťou alebo v najteplejšom bazéne v rotunde, vo vonkajšej časti sa nachádza tiež plavecký bazén a menší taliansky bazén s vírivkou, či detský bazén plný vodných atrakcií. Odvážlivci prejdú skúškou nervov pri jazde na jednom zo 7 tobogánov.

Ak smerujete do Dunajskej Stredy za oddychom, navštívte aj Saunový svet, kde budete oddychovať vo fínskej, infra či biosaune, nechýba tu ani parná sauna, soľná kabína a vírivka. Vašu imunitu posilní ľadopád, ochladzovací bazén a tiež zážitkové sprchy. V Thermalparku si môžete dopriať tiež masáže a procedúry z bohatého výberu.

Hodnotenie od zákazníkov

Dobré (Martina Š.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli spokojeni. Na kuponu bylo uvedeno že máme 1x vstup do wellness centra v Termalparku. Když jsme se zeptali na recepci tak to s námi nechtěli moc rozebírat. Nakonec jsme saunu ani vířivku neměli, prý kvůli covid-19. Myslím že vázne komunikace mezi hlavní recepcí v hotelu a recepcí u apartmánů. Jinak vše super.

Vynikajúce (Tomáš H.) ( - Česko)

Vše odpovídalo nabídce.

Vynikajúce (Marie M.) ( - Česko)

Prostředí hotelu pěkné, čisté. Pouze wellness bylo uzavřeno. Snídaně bohaté, určitě dostačující. Personál hotelu ochotný, vše bez problémů.