Apartmány Termál ***

Apartmány Termál ***

Gabčíkovská cesta 4593, Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,3 km

O ubytovaní

Renovované Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup do relaxačného centra s termálnou vodou, 4 vnútornými a 6 vonkajšími bazénmi je teda maximálne pohodlný. Na výlety je však okolie bohaté, objavte krásy mesta Dunajskej Stredy, alebo vyrazte trochu ďalej - napríklad k jedinému profesionálnemu automotodrómu Slovakia ring na Slovensku (9 km), alebo ku krásnemu Château Amade do obce Vrakúň (9 km). Keď už tam budete, urobte si krátku, ale krásnu prechádzku vo Vrakúnskom háji. Pokiaľ holdujete golfu, obľúbené golfové ihrisko Welten, Báč je od penziónu vzdialené 18 km. Lyžiarske strediská nájdete najbližšie 60 km od Dunajskej Stredy, v zime sa tu skôr oddajte relaxu v spomínanom Thermalparku.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednom z moderne zariadených 31 dvojlôžkových štúdií s možnosťou prístelky, vlastnou kuchynkou, balkónom a kúpeľňou. V izbách vám poslúži manželská posteľ, televízia, telefón, trezor, posedenie, balkón aj WiFi pripojenie. Súčasťou kuchyniek je elektrický ohrievač, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica a samozrejme aj riad.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú priamo v ubytovaní.

Kde budete relaxovať?

Thermalpark Dunajská Streda, s ktorým sú Apartmány Termál *** priamo prepojené, čerpá liečivú vodu plnú minerálov do svojich 10 vonkajšách a vnútorných bazénov až z hĺbky 1 600 m. Vyskúšať jej blahodarné účinky môžete v bazéne so sedacou časťou alebo v najteplejšom bazéne v rotunde, vo vonkajšej časti sa nachádza tiež plavecký bazén a menší taliansky bazén s vírivkou, či detský bazén plný vodných atrakcií. Odvážlivci prejdú skúškou nervov pri jazde na jednom zo 7 toboganov.

Ak smerujete do Dunajskej Stredy za oddychom, navštívte aj Saunový svet, kde budete oddychovať vo fínskej, infra či biosaune, nechýba tu ani parná sauna, soľná kabína a vírivka. Vašu imunitu posilní ľadopád, ochladzovací bazén a tiež zážitkové sprchy. V Thermalparku si môžete dopriať tiež masáže a procedúry z bohatého výberu.