Apartmán Belvederská

Apartmán Belvederská

Belvedérská 141 (1.patro, byt č. 5), Železná Ruda
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Gama hotel s.r.o. IČ: 06381995


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
2 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,9 km
Bežkovanie
0,9 km

O ubytovaní

Apartmán Belvederská sa nachádza v horskom mestečku Železná Ruda a ponúka pohodlné ubytovanie v obklopení šumavských hôr. Len pár krokov od apartmánu nájdete budovu kaštieľa, v ktorom sú umiestnené múzeum historických motocyklov a geologická výstava. Zaujímavá je tiež expozícia Múzea Šumavy (400 m).

K obľúbeným turistickým cieľom v tejto lokalite patrí rozhľadňa Pancíř (5 km), Čierne (7 km) a Čertovo jazero (5 km), či najvyšší šumavský vodopád Biela strž (11 km). Zdolať môžete tiež okolité vrcholy ako Ostrý (15 km) či Veľký Javor (12 km) na nemeckej strane hranice.

Počas zimy si užijete svoje obľúbené zimné športy v skiareáli, ktorého zjazdovky a vleky ležia na svahoch okolo Železnej Rudy. Stačí si len vybrať a nasadiť lyže. Skvelé podmienky na lyžovanie ponúka aj nemecké stredisko Arber (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v apartmáne pre 4 osoby. Jeho súčasťou je jedna spálňa s manželskou posteľou a možnosťou 2 prísteliek. Ďalej tu nájdete kúpeľňu a plne vybavený kuchynský kút. Súčasťou je aj terasa s výhľadom na hory.

Vo vybavení apartmánu nechýba WiFi pripojenie, satelitná televízia, posteľná bielizeň, uteráky, gril či kapsulový kávovar.