Vydajte sa na parádnu letnú dovolenku do Chorvátska! V obľúbenom letovisku Karlobag na vás čaká ubytovanie v apartmánoch Kathy pre 4-6 osôb s vlastnou plne vybavenou kuchynkou. Využívať môžete exteriérový bazén i lehátka. Najbližšia pláž je vzdialená len 400 m.

O ubytovaní

Apartmány Kathy nájdete v obľúbenom chorvátskom letovisku Karlobag. Vďaka centrálnej polohe ubytovania to budete mať blízko všade - na pláž, do centra mesta, obchodov, barov i reštaurácií.

Najbližšia pláž sa volá Zagreb a leží len 400 metrov od apartmánu a vy si tak môžete užiť odpočinok na pláži, kúpanie v mori a mnoho ďalších aktivít. Krásna je však aj pláž Tatinja (800 m).

Na výlet sa vydajte napríklad na vrchol hory Velebit (25 km), k jazeru Kruščica či do Národného Parku Paklenica.

Kde budete spať?

K dispozícii sú 3 typy apartmánov - pre 4 osoby (60 m²), pre 6 osôb (80 m²) a pre 7 osôb (90 m²).

Všetky sú vybavené spálňou s pohodlným lôžkom, klimatizáciou, kuchyňou so všetkým potrebným vybavením (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rúra, varná kanvica) a obývacou izbou s televíziou, jedálenským stolom a rozkladacím gaučom, ktorý poslúži ako prístelka až pre 2 osoby. Apartmány pre 6 a 7 osôb majú dve spálne.

Na čom si pochutnáte?

Najbližšiu reštauráciu, cukrárne i bary nájdete len 100 m od apartmánov.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii je ideálny vonkajší vyhrievaný bazén s parádnym výhľadom a lehátka na opaľovanie či leňošenie.

Apartments Kathy

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,4 km

Tipy na výlet

Zadar

ZadarTip na výlet

Živé srdce severnej Dalmácie a najstaršie trvale obývané mesto v Chorvátsku. Vyberte sa sem za kúpaním alebo objavujte miestne pamiatky. Vďaka dlhej histórii mesta tu vedľa seba nájdete antické fórum, románsky kostol sv. Donáta s katedrálou sv. Anastázie aj pevnosť Arsenal, ktorá v súčasnosti slúži na konanie rôznych kultúrnych podujatí. Za návštevu stoja okrem týchto bášt dalmáckej architektúry tiež tzv. Morské varhany. Nenápadné schody na Istrijskom pobreží v sebe v skutočnosti skrývajú rúrky slúžiace ako píšťaly, ktoré pri prúdení vzduchu vytláčaného vlnami mora vydávajú ľubozvučné tóny.

Viac informácií
Ostrov Pag
Ostrov Pag
Národný park Paklenica
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly
Memoriál Nikola Tesly