Keď už pobyt Liberci, tak jedine v jeho samom centre s nádherným výhľadom na Ještěd. Pytloun City Boutique Hotel **** toto všetko má! K tomu všetkému je navyše luxusný, štvorhviezdičkový a skrátka na úrovni. Užite si pobyt plný skvelého jedla a za príplatok trebárs aj thajskú masáž.

O ubytovaní

Pytloun City Boutique Hotel ***** je luxusný štvorhviezdičkový hotel siete PYTLOUN HOTELS nachádzajúci sa v samom centre Liberca. Budete mať odtiaľto nielen krásny výhľad na mesto alebo Ještěd, ale zároveň aj perfektné možnosti na výlety. Až si prejdete centrum mesta, do ktorého to máte 5 krokov, zájdite do zábavného centra iQLANDIA (800 m), do luxusného aquaparku Centrum Babylon Liberec (1 000 m), navštívte Libereckú botanickú záhradu sa ZOO (cca 2 km) či vystúpajte alebo sa nechajte vyviezť lanovkou na Ještěd (6 km). V zime nesmiete vynechať lyžiarske stredisko na Ještěde alebo navštívte hokejový zápas v blízkej aréne (1,8 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednom z izieb Superior. V izbe nájdete WiFi pripojenie, pracovný stôl so stoličkou, čajový a kávový set s rýchlovarnou kanvicou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletnými potrebami, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky a tapas sa podávajú priamo v Hoteli Pytloun City Boutique, na večere si budete musieť dôjsť cca za 13 minút do reštaurácie Zlatý Kohout v Pytloun Grand Hoteli Imperial. Ale rozhodne to bude stáť za to, trojchodová romantická večera s fľašou vína bude vždy zaručene snúbiť kvalitné suroviny a delikátne chute.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu a oddych je vám v hoteli k dispozícii relaxačné centrum s thajskými masážami. V partnerskom Hoteli Pytloun Wellness Travel (cca 10 minút jazdy autom) sa nachádza Luxury Island Spa pre vaše použitie s vírivkou, saunou a vonkajším bazénom so slanou vodou.

Pytloun City Boutique Hotel ****

Pytloun City Boutique Hotel ****

Rumunská 655/9 , Liberec
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 530 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
250 - 500 Kč/noc (nutné rezervovať vopred pri hoteli)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
70 m
Aquapark
1 km
Zjazdovka
7 km

Tipy na výlet

Liberec

LiberecTip na výlet

Liberec je mesto na severe Čiech siahajúce svojou históriou do 13. storočia. Mnoho ľudí si ho spojí iba s vysielačom Ještěd, mesto má ale svoje vlastné zaujímavosti. Za akýsi symbol obce môžeme považovať novorenesančnú radnicu, nájdeme tu ale aj krásne pamiatky baroka a klasicizmu.

Čo by ste nemali v Liberci minúť:

  • Centrum Babylon
  • ZOO Liberec
  • Botanickú záhradu
  • Nezabudnite ani na moderné vedecké centrum iQLANDII s planetária, DinoPark alebo Technické múzeum.

Za relaxáciou zamierte do aquaparku s wellness centrom, ktoré je zariadené v štýle antických kúpeľov. Aquapark je súčasťou centra Babylon.

Viac informácií
Zoo Liberec
Zoo Liberec
Ještěd
Ještěd
Vodná nádrž Josefův Důl
Vodná nádrž Josefův Důl