Užite si pobyt v Krkonošiach v Hoteli SPA Bílý Hořec***, ktorý leží v meste Harrachov aj počas Vianoc a Silvestra. Tešiť sa môžete na hotelové Rímske kúpele s relaxačnými lehátkami, vírivkou, parnou saunou aj Kneippovým chodníkom. Pochutnáte si na vynikajúcej polpenzii, ale aj slávnostnú štedrovečernú večeru, silvestrovskom raute a prípitku.

O ubytovaní

Hotel SPA Bílý Horec *** leží v Krkonošiach, a to rovno v centre obľúbeného Harrachova. Kúsok to budete mať ku všetkým skvelým miestam ako je Mumlavský vodopád, Anenské údolie, Čerťák a vyhliadka Harrachov. Milovníci zimných športov ocenia blízkosť ski areálu Harrachov (400 m). Deti určite nadchne Detský park pri lanovej dráhe.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 38 komfortných izieb, kde nájdete televíziu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás ráno potešia raňajky formou bufetu, večer si zas pochutnáte na trojchodovej večeri, ktorú pre vás prichystá šéfkuchár so svojím tímom. Tešte sa predovšetkým na špeciality českej kuchyne.

Kde budete relaxovať?

K hotelovému komplexu patrí tiež wellness centrum Rímske kúpele, v ktorom sa budete cítiť ako v antickom paláci. Vychutnajte si parádny odpočinok vo vírivke pri pohľade na fontánku. Ďalej je tu parná sauna, relaxačné lehátka a Kneippov chodník.

Hotel SPA Bílý Hořec ***

Hotel SPA Bílý Hořec ***

Harrachov 178 , Harrachov
Česká republika

(+420) 485 102 283

rezervace@spabilyhorec.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zastávka
2,5 km
Zjazdovka
0,9 km