Doprajte si jedinečný zážitok v podobe pobytu na Zámečku Kaliště *** s raňajkami, ktoré sa podávajú v štýlovej reštaurácii. Tešte sa aj na vonkajší bazén a možnosť vstupu do sauny či zapožičania kolobežiek. V kaštieli nájdete aj vináreň s krbom a udiareň ukrytú v kaplnke.

O ubytovaní

Užite si jedinečný pobyt v Zámečku Kalište ***, ktorý je postavený v poľovníckom štýle. Nájdete ho na brehu rieky Sázavy v Posázaví v regióne Ladův kraj a len 25 minút jazdy od Prahy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 11 izieb s komfortným vybavením, WiFi pripojením, televíziou a vlastným či zdieľaným sociálnym zariadením (podľa kapacít).

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii si pochutnáte na servírovaných raňajkách a dvojchodových večerách, večer si môžete posedieť v zámockej vinárni s krbom. V lete je k dispozícii záhradka so zámockou kaplnkou, kde je umiestnená udiareň a gril. Túžite po romantike? Doprajte si večeru pri okrúhlom stole v intímnej atmosfére, ktorú ponúka zámocká veža.

Kde budete relaxovať?

V lete je k dispozícii vonkajší vyhrievaný bazén so slanou vodou. Priamo v izbe môžete relaxovať pri masáži, ktorú je možné doobjednať.

Zámeček Kaliště ***

Zámeček Kaliště ***

Poddubí 55 , Kaliště
Česká republika

+420 733 356 850

provozni@zamecek-kaliste.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Posázaví

PosázavíTip na výlet

Región Posázaví, ktorý milujú vodáci aj turisti, sa nachádza na pomedzí Vysočiny a Stredočeského kraja, pozdĺž rieky Sázavy, ktorá svojím tokom meandruje stále hlbšie zarezaným kaňonom. A niet divu - romantická oblasť, ktorú vo svojich knihách opisoval aj Jaroslav Foglar, ponúka spojenie krásnej prírody, historických pamiatok i aktívneho oddychu.

Čo by ste v Posázaví určite nemali minúť:

  • Hrad Český Šternberk
  • Číhošť
  • Zámok Konopiště

Za pozornosť ale stoja tiež ďalšie zaujímavé turistické ciele, ako je napríklad mesto a hrad Ledeč nad Sázavou či Týnec nad Sázavou, zámok a vojenské múzeum Lešany, Sázavský a Želivský kláštor.

A pre fanúšikov vlakov a železnice môže byť krásnym zážitkom tiež jazda po malebnej železničnej trati tzv. Posázavského pacifiku, ktorá predovšetkým na dolnom toku Sázavy prekonáva terénne prekážky niekoľkých tunely.

Viac informácií
Sázavský kláštor
Sázavský kláštor
Centrum sklárskeho umenia
Centrum sklárskeho umenia
Zámok Konopiště
Zámok Konopiště