Vyrazte na pobyt do Krušných hôr a užite si nádhernú prírodu aj kúpeľné kolonády okolitých miest. Bývať budete v Penzióne Hamerská Jizba, kde si skvele oddýchnete a vyčistíte hlavu pri výletoch a na svahoch ski areálu Nové Hamry, ktorý je vzdialený len 500 m. Tešiť sa môžete na chutnú polpenziu ako od mamičky, na deti čaká veselá herňa.

O ubytovaní

Penzión Hamerská Jizba leží v malebnej obci Nové Hamry kúsok od Karlových Varov (22 km). Na dosah budete mať ferratu, rozhľadňu Pajndl (3,4 km), Miluščine vodopády (4 km) a ďalšie turistické atrakcie. Prejdite si napríklad Náučný chodník Ruperta Fuchsa s 8 zastaveniami alebo Krušnohornícky náučný chodník, ktorý vás prevedie okolo Kontribučenské sýpky (6,6 km), rašeliniska a Dračí skály (6 ,8 km). Zábavu aj adrenalín si potom užijete v Lanovom parku Plešivec (12,5 km).

Ani v zime sa tu nudiť nebudete - penzión leží priamo pod zjazdovkami skiareálu Nové Hamry (500 m), kde na vás čaká celkovo 1,3 km lyžiarskych tratí. O pár kilometrov ďalej je Ski areál Pernink (7,4 km) s 3 zjazdovkami, detským vlekom a cvičiskom pre začínajúcich bežkárov. Obľúbené lyžiarske strediská nájdete aj v Jáchymove (22 km), na Božím Daru (19 km) alebo na Klínovci (24 km). Krásy Krušných hôr môžete objavovať aj v bielych stopách na mnohých upravovaných bežeckých trasách.

Kde budete spať?

Penzión ponúka ubytovanie celkovo v 7 útulných izbách, ktoré sú dvoj, troj a štvorlôžkové a majú možnosť prístelky. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie, televízia a vlastné sociálne zariadenie.

Na čom si pochutnáte?

Nájdete tu aj reštauráciu s barom, kde si môžete dopriať tradičnú českú kuchyňu. V teplejších mesiacoch si s niečím dobrým na pitie posedíte aj na vonkajšej terase.

Cestujete s deťmi?

Najmenší hostia sa zabavia nielen pri výletoch a vonkajších aktivitách, ale aj vo veselej detskej herni.

Niečo naviac

K dispozícii je lyžiareň a kolkáreň, cez leto si tiež môžete zapožičať Nordic Walking palice.

Hamerská Jizba

Hamerská Jizba

Nové Hamry 228 , Nové Hamry
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách

Lyžovanie v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec
Skiareál Mariánky
Skiareál Mariánky