Túžite po relaxe pri Lipne a spoznávaní všetkých tajomstiev a krás Šumavy? Pri pobyte v Hotel Resorte Relax **** neďaleko Čiernej v Pošumaví vám nebude nič chýbať. Komfortné ubytovanie s raňajkami doplní tiež výborná večera a vstup do nového luxusného wellness a bazéna. Navyše si môžete dopriať masáže a procedúry alebo privátne wellness s výraznými zľavami.

Vodná nádrž Lipno Tip na výlet

Vodná nádrž, alebo tiež Lipenské jazero, je najväčšie umelé jazero v Čechách. Nachádza sa v nadmorskej výške 726 metrov, dosahuje dĺžku 44 km a v najširšom mieste sú od seba brehy vzdialené cca 10 km. Cez leto je Lipno a okolie vyhľadávaným turistickým miestom na kúpanie, rekreáciu, športové vyžitie, turistiku a cyklistiku. Využiť môžete Jazerný cyklo-inline chodník okolo Lipna v dĺžke takmer 19 km a mnoho ďalších cyklotras v okolí. V zime potom môžete korčuľovať priamo na zamrznutej hladine jazera a užiť si tak až 12 km dlhú korčuliarsku dráhu.

Aké miesta lákajú na návštevu?

  • Chodník korunami stromov Lipno
  • Bobová dráha Lipo
  • Aquaworld Lipno

Z Lipna sa vydajte navštíviť niektorý z okolitých hradov a zámkov. Hrad Rožmberk, Český Krumlov alebo zámok Hluboká nad Vltavou sú neďaleko.

Viac informácií

S výhľadom na trblietajúce sa jazero

Komfortné ubytovanie vás čaká vo všetkých budovách Hotel Resortu Relax **** neďaleko Čiernej v Pošumaví. Niektoré izby majú balkóny alebo terasy s krásnym výhľadom na Lipno vrátane súkromnej hotelovej pláže a prístaviska s požičovňou motorových člnov a ďalších plavidiel.

V Penzióne Maják sú k dispozícii novo zrekonštruované dvoj aj viaclôžkové izby v námorníckom štýle s vlastnou kúpeľňou, nájdete tu tiež kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnkou a kávovarom alebo spoločenskú miestnosť. V budove Hotela Relax môžete byť ubytovaní v dvojposteľovej izbe s televíziou, telefónom, trezorom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na raňajkách a večeri si pochutnáte v hotelovej reštaurácii s krbom a terasou. Za priaznivého počasia oceníte tiež vonkajšie ihrisko pre deti, na beach volleyball aj pétanque.

Nové luxusné wellness s barom

Najnovšie je v rezorte možné relaxovať v luxusnom Wellness & Spa s rozlohou 680 m². Bazén s teplotou vody 29 ° C je naviac vybavený masážnou perličkovou lavicou, vedľa neho si môžete oddýchnuť na keramických vyhrievaných ležadlách. Okrem saunového sveta a vonkajšej vírivky vám bude k dispozícii tiež wellness bar. Užite si pobyt v krásnej šumavskej prírode a komfort v tesnej blízkosti Lipna naplno!

Hotel Resort Relax ****

Dolní Vltavice 44, Černá v Pošumaví
Česká republika

+420 601 367 508

recepce@hotelresortrelax.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 100 Kč/prvá noc, 50 Kč/každá ďalšia noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,2 km
Zastávka
1,6 km
Zjazdovka
8,3 km