S výhľadom na trblietajúce sa jazero

Komfortné ubytovanie vás čaká vo všetkých budovách Hotel Resortu Relax **** neďaleko Čiernej v Pošumaví. Niektoré izby majú balkóny alebo terasy s krásnym výhľadom na Lipno vrátane súkromnej hotelovej pláže a prístaviska s požičovňou motorových člnov a ďalších plavidiel.

V Penzióne Maják sú k dispozícii novo zrekonštruované dvoj aj viaclôžkové izby v námorníckom štýle s vlastnou kúpeľňou, nájdete tu tiež kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnkou a kávovarom alebo spoločenskú miestnosť. V budove Hotela Relax môžete byť ubytovaní v dvojposteľovej izbe s televíziou, telefónom, trezorom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na raňajkách a večeri si pochutnáte v hotelovej reštaurácii s krbom a terasou. Za priaznivého počasia oceníte tiež vonkajšie ihrisko pre deti, na beach volleyball aj pétanque.

Nové luxusné wellness s barom

Najnovšie je v rezorte možné relaxovať v luxusnom Wellness & Spa s rozlohou 680 m². Bazén s teplotou vody 29 ° C je naviac vybavený masážnou perličkovou lavicou, vedľa neho si môžete oddýchnuť na keramických vyhrievaných ležadlách. Okrem saunového sveta a vonkajšej vírivky vám bude k dispozícii tiež wellness bar. Užite si pobyt v krásnej šumavskej prírode a komfort v tesnej blízkosti Lipna naplno!