Aktívnu dovolenku si užijete v centre Krkonôš, priamo v Harrachove v Hoteli Anna ***. Čaká vás polpenzia a zľava do sauny, vírivky, na fitness i squash. Ďalšie vyžitie nájdete v okolí - golf, tenis a samozrejme hory.

Harrachov Tip na výlet

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Pohodlné ubytovanie v Krkonošiach

Hotel Anna *** sa nachádza v centre Harrachova blízko lanovej dráhy na Čertovu horu. V okolí hotela nájdete vyžitie napríklad v podobe kúpaliska, tenisových kurtov a minigolfu.

Ubytovaní budete v izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom. Všetky izby sú vybavené TV a pripojením k WiFi. Hotelová reštaurácia ponúka chutnú polpenziu, môžete si zájsť aj na výhodné obedové menu.

Wellness a vyžitie v Harrachove

Do 15 minút chôdze od hotela nájdete centrum Sportrelax 007, kde môžete uplatniť svoju zľavu na wellness so saunou, vírivkou, fitness alebo možnosťou masáží a squashu.

Hotel Anna ***

Harrachov 223, Harrachov
Česká republika

+420 704 198 198

rezervace@anna-hotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Mumlavské vodopády

Mumlavský vodopád nájdete v blízkosti Harrachova. Ide o najmohutnejší krkonošský vodopád, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. Čertove oka. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej Mumlavskej búde.

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Chodník korunami stromov Krkonoše

Krkonošský chodník korunami stromov je 45 metrov vysoká drevená rozhľadňa, ktorá vám umožní dych berúce výhľad na krásy Krkonošského národného parku. Na samotnom vrcholku rozhľadne budete mať okolité lesy ako na dlani. Zistíte tak, aký pocit zažíva bájny krkonošský duch Krakonoš. Okrem veže si môžete prejsť aj 1 300 metrov dlhú náučnú trasu lesom, ktorý je bohatý na faunu i flóru. Dospelí za tento neopakovateľný zážitok zaplatí 220 korún a deti od 3 - 14 rokov len 180 korún. Chodník je v prevádzke celoročne a má otvorené každý deň, okrem 24. decembra.