Aktívnu dovolenku si užijete v centre Krkonôš, priamo v Harrachove v Hoteli Anna ***. Čaká vás polpenzia a zľava do sauny, vírivky, na fitness i squash. Ďalšie vyžitie nájdete v okolí - golf, tenis a samozrejme hory.

O ubytovaní

Hotel Anna *** sa nachádza v Krkonošiach a to priamo v centre Harrachova blízko lanovej dráhy na Čertovu horu. V okolí hotela nájdete vyžitie napríklad v podobe kúpaliska, tenisových kurtov a minigolfu. Tiež to odtiaľ budete mať kúsok k Mumlavskému vodopádu (1 km) a do Krkonošského národného parku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe s televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu a servírované trojchodové večere si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, kde sa tiež podáva obedové menu. Tešte sa na českú kuchyňu i lahodné dezerty.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Do 15 minút chôdze od hotela nájdete centrum Sportrelax 007, kde môžete uplatniť svoju zľavu na wellness so saunou a vírivkou, ale aj na fitness, squash a masáže.

Hotel Anna ***

Harrachov 223, Harrachov
Česká republika

+420 704 198 198

rezervace@anna-hotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn