Aktívnu dovolenku si užijete v centre Krkonôš, priamo v Harrachove v Hoteli Anna ***. Čaká vás polpenzia a zľava do sauny, vírivky, na fitness i squash. Ďalšie vyžitie nájdete v okolí - golf, tenis a samozrejme hory.

Pohodlné ubytovanie v Krkonošiach

Hotel Anna *** sa nachádza v centre Harrachova blízko lanovej dráhy na Čertovu horu. V okolí hotela nájdete vyžitie napríklad v podobe kúpaliska, tenisových kurtov a minigolfu.

Ubytovaní budete v izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom. Všetky izby sú vybavené TV a pripojením k WiFi. Hotelová reštaurácia ponúka chutnú polpenziu, môžete si zájsť aj na výhodné obedové menu.

Wellness a vyžitie v Harrachove

Do 15 minút chôdze od hotela nájdete centrum Sportrelax 007, kde môžete uplatniť svoju zľavu na wellness so saunou, vírivkou, fitness alebo možnosťou masáží a squashu.

Tipy na výlet

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Mumlavské vodopády

Mumlavský vodopád nájdete v blízkosti Harrachova. Ide o najmohutnejší krkonošský vodopád, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. Čertove oka. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej Mumlavskej búde.

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Hotel Anna ***

Harrachov 223, Harrachov
Česká republika

+420 704 198 198

rezervace@anna-hotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,75/5
Celkom 4 hodnotení