Aktívnu dovolenku si užijete v centre Krkonôš, priamo v Harrachove v Hoteli Anna ***. Čaká vás polpenzia a zľava do sauny, vírivky, na fitness i squash. Ďalšie vyžitie nájdete v okolí - golf, tenis a samozrejme hory.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Pohodlné ubytovanie v Krkonošiach

Hotel Anna *** sa nachádza v centre Harrachova blízko lanovej dráhy na Čertovu horu. V okolí hotela nájdete vyžitie napríklad v podobe kúpaliska, tenisových kurtov a minigolfu.

Ubytovaní budete v izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom. Všetky izby sú vybavené TV a pripojením k WiFi. Hotelová reštaurácia ponúka chutnú polpenziu, môžete si zájsť aj na výhodné obedové menu.

Wellness a vyžitie v Harrachove

Do 15 minút chôdze od hotela nájdete centrum Sportrelax 007, kde môžete uplatniť svoju zľavu na wellness so saunou, vírivkou, fitness alebo možnosťou masáží a squashu.

Hotel Anna ***

Harrachov 223, Harrachov
Česká republika

+420 704 198 198

rezervace@anna-hotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn