Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík - Spolumajiteľ Travelkingu

O ubytovaní

Beskydský Hotel Relax *** nájdete na severnej Morave v samom centre Beskýd, a to priamo v Rožnove pod Radhoštěm, avšak v jeho pokojnej časti. Hotel je situovaný na okraji lesoparku na kopčeku, odkiaľ sa ľahko dostanete do samotného centra mesta počas 20 minút chôdze. Kam to odtiaľ ešte budete mať blízko? Do Valašského múzea, Rožnovských pivných kúpeľov, ale aj na Pustevny. Ďaleko to nebudete mať ani na lyže - najbližší Ski areál Búřov - Valašská Bystřice je od hotela vzdialený cca 10 km.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v jednej z 85 útulne zariadených dvojlôžkových izieb, ktoré disponujú všetkým, čo človek v dnešnej dobe potrebuje. V každej izbe nájdete satelitnú televíziu, telefón, internet a vlastné sociálne zariadenie. Všetky izby majú tiež balkón, z ktorého budete mať nádherný výhľad do okolia a na lesy.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je aj reštaurácia, kde môžete ochutnať miestnu valašskú kuchyňu. Tiež sa tu podávajú raňajky formou bufetu, obedy a večere formou výberu z 3 jedál či lístka. Na kávu a dezert si zájdite do kaviarne Atrium. Počas leta je k dispozícii terasa s posedením.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness si skvele oddýchnete. Nechýba v ňom krytý vyhrievaný plavecký bazén (30 °C) s protiprúdom a sauna. Využiť môžete širokú ponuku masáží, vodoliečby a elektroliečby. Čo tak napríklad vírivá a podvodná masáž, alebo uhličitý kúpeľ? V letnej sezóne je k dispozícii aj vonkajší vyhrievaný bazén.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu tešiť na detský kútik plný hračiek a na vonkajšie detské ihrisko.

Niečo naviac

Hotel ponúka aj možnosti ďalšieho vyžitia. K dispozícii je fitness centrum, stolný tenis, bowling, minigolf, tenisový kurt a ihrisko na volejbal.

Beskydský hotel Relax ***

Lesní 1689 , Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 571 648 100

hotelrelax@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domácí mazlíček za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Zástavka
0,5 km
Zjazdovka
13 km

Tipy na výlet

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška