O ubytovaní

Beskydský Hotel Relax *** nájdete na severnej Morave v samom centre Beskýd, a to priamo v Rožnove pod Radhoštěm, avšak v jeho pokojnej časti. Hotel je situovaný na okraji lesoparku na kopčeku, odkiaľ sa ľahko dostanete do samotného centra mesta počas 20 minút chôdze. Kam to odtiaľ ešte budete mať blízko? Do Valašského múzea, Rožnovských pivných kúpeľov, ale aj na Pustevny.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v jednej z 85 útulne zariadených dvojlôžkových izieb, ktoré disponujú všetkým, čo človek v dnešnej dobe potrebuje. V každej izbe nájdete satelitnú televíziu, telefón, internet a vlastné sociálne zariadenie. Všetky izby majú tiež balkón, z ktorého budete mať nádherný výhľad do okolia a na lesy.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je aj reštaurácia, kde môžete ochutnať miestnu valašskú kuchyňu. Tiež sa tu podávajú raňajky formou bufetu, obedy a večere formou výberu z 3 jedál či lístka. Na kávu a dezert si zájdite do kaviarne Atrium. Počas leta je k dispozícii terasa s posedením.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness si skvele oddýchnete. Nechýba v ňom krytý vyhrievaný plavecký bazén (30 °C) s protiprúdom a sauna. Využiť môžete širokú ponuku masáží, vodoliečby a elektroliečby. Čo tak napríklad vírivá a podvodná masáž, alebo uhličitý kúpeľ? V letnej sezóne je k dispozícii aj vonkajší vyhrievaný bazén.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu tešiť na detský kútik plný hračiek a na vonkajšie detské ihrisko.

Niečo naviac

Hotel ponúka aj možnosti ďalšieho vyžitia. K dispozícii je fitness centrum, stolný tenis, bowling, minigolf, tenisový kurt a ihrisko na volejbal.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Pavel F.) ( - Česko)

Vše jsme obdrželi, jak bylo uvedeno. Bohužel omezení ohledně covidu, ale za to vedení hotelu nemůže.. :(. Celkově jsme byli spokojeni.

Vynikajúce (Petr R.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli velice spokojeni personál hotelu na vysoké úrovni strava pestrá a vyšlo nám počasí takže maximální spokojenost

Skvelé (František K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo pěkné. Pobyt odpovídal popisu. Strava byla výtečná. Wellness trochu zklamání, nefungovala masážní tryska i když jsem jsi o ní řekl. A špatné vylézaní z masážních van, jsou hlubší a pro menší osoby je horší vstup a výstup. Personál hotelu byl vždy milý a vstřícný.