Ski areál Mariborsko Pohorje

V Ski areáli Mariborsko Pohorje vám nebude vôbec nič chýbať. V najväčšom lyžiarskom stredisku v Slovinsku vás čaká neuveriteľných 42 kilometrov zjazdových tratí. Na svoje si prídu profesionálni lyžiari aj rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú pokojné zimné radovánky. Zastúpenie tu totiž majú všetky obťažnosti zjazdoviek, vrátane tých čiernych. Pohodlne až na vrchol sa dostanete jednou zo 6 lanoviek alebo 16 vlekov. Potešení budú aj bežkári, ktorí sa tu môžu preháňať po 27 kilometroch upravených stôp vedúcich cez kúzelné horské prostredie. Aby toho nebolo málo, mariborský ski areál sa chváli ešte najdlhšou osvetlenou zjazdovkou na svete, ktorá meria 7 kilometrov a ktorá je zárukou nezabudnuteľného večerného lyžovania.

Výhodou Ski areálu Mariborsko Pohorje je aj jeho poloha. Nachádza sa len pár kilometrov od slovinského mesta Maribor, odkiaľ sem vyráža mestský autobus. Ďaleko potom nie je ani od slovenských hraníc, a tak sem môžete vyraziť s celou rodinou a užiť si nielen lyžovanie, ale aj krásnu prírodu v okolí.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Maribor

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet