Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Štajersko: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Štajersko je najzelenšou rakúskou spolkovou krajinou a nadchne vás majestátnymi vrcholmi hôr i údoliami. Na severe regiónu sa nachádza Dachstein, Gesäuse a Hochschwab s horskými jazerami, lúkami a salašmi. V miernejšej krajine na juhu sa darí známym miestnym jablkám, tekviciam a vínu. Krásy miestnej prírody môžete obdivovať pri alpskom lyžovaní, behu na lyžiach, výletoch pešo aj na bicykli, dokonca aj pri hraní golfu. Nájdete tu tiež dve pamiatky zo Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Zapísané na ňom sú Semmeringská železnice a okolitá krajina v Hornom Štajersku, a tiež starobylé centrum mesta Graz so zámkom Eggenberg.

Bad Mitterndorf Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Bad Mitterndorf je mestečko v údolí Hinterbergertal, leží v tieni horských masívov a ponúka hromadu možností zábavy. Okrem nových termálnych kúpeľov nájdete v mestečku s krásnym výhľadom tiež množstvo reštaurácií a kaviarní s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu sa nachádza veľa turistických chodníkov a cyklistických trás, prírodu ozvláštňujú mnohé priezračné jazerá, ktoré rozhodne stoja za videnie v akomkoľvek ročnom období.
Viac informácií

Jazero Grundlsee Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Alpské jazero Grundlsee sa rozkladá na viac ako 4 kilometroch štvorcových v štajerskej oblasti zvanej Soľná komora. Vodná hladina pôsobí pokojne zovretá medzi lesmi a horskými stenami, hĺbka jazera je 64 m a voda v ňom je natoľko kvalitná, že sa dá aj piť. Okolie jazera nabáda k mnohým výletom, napríklad ku farskemu kostolu sv. Pavla alebo do kúpeľného mestečka Bad Aussee. Podvodný svet jazera je veľmi obľúbený u potápačov a rybárov, suchozemcov môže zlákať náučný geo chodník.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 58 tipov

Štajersko: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK