Slovácko: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Uherské Hradiště Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Uherské Hradiště je nielen **srdcom Slovácka**, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Pozrieť si môžete **Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie** a barokový **kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu**. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.
Viac informácií

Slovácko Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Oblasť **nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko**. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky. **Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?** - Hrad Buchlov - Zámok Buchlovice - pútnické miesto Velehrad Vydajte sa aj do **Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou**. V Starém Měste navštívte **Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 24 tipov

Slovácko: Tipy na výlet

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK