Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Slovácko: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Slovácko je považované za kraj živých ľudových zvykov, cimbalovej muziky, slivovice a vína. Nájdete tu tiež impozantný barokový zámok Buchlovice obklopený francúzskymi záhradami a anglickým parkom, a tiež stredoveký hrad Buchlov. Jedinečný zážitok si odnesiete z expozície kovových zvieracích sôch Kovozoo v Starom Měste alebo z cyklistického výletu po chodníku okolo Baťovho kanála. V Modré objavíte Archeologický skanzen, kde sa zoznámite so životom niekdajších obyvateľov. K jedinečným prírodným pamiatkam Slovácka patria rozľahlé bukové chřibské lesy či legendárne orchideové lúky Bílych Karpát.

Uherské Hradiště Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Uherské Hradiště je nielen **srdcom Slovácka**, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Pozrieť si môžete **Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie** a barokový **kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu**. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.
Viac informácií

Slovácko Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Oblasť **nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko**. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky. **Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?** - Hrad Buchlov - Zámok Buchlovice - pútnické miesto Velehrad Vydajte sa aj do **Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou**. V Starém Měste navštívte **Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 24 tipov

Slovácko: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK