Poděbrady: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Kúpele Poděbrady Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Kúpele Poděbrady** sa už viac ako 100 rokov špecializujú na **liečbu kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky a pohybového aparátu**. Minerálny prameň tu bol objavený v hĺbke 96,7 metrov. K samotnej impozantnej budove kúpeľov potom patrí tiež **kolonáda, park** a mnoho reštaurácií a kaviarní.
Viac informácií

Polabské múzeum v Poděbradoch Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Múzeum v Poděbradoch sídli od roku 1906 v budove najstaršej poděbradskej školy stredovekého pôvodu, ktorá v rokoch 2009 a 2010 prešla rekonštrukciou. Prezrieť si tu môžete stálu expozíciu Príbeh Polabia aj iné krátkodobé výstavy. Súčasťou múzea je pamiatkovo chránený stredoveký špitál z r. 1444 tzv. Kunhuta. Zavítať sem môžete kedykoľvek počas týždňa okrem pondelkov.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 6 tipov

Poděbrady: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

7 pobytov, ktoré ocení každý muž ako darček na Valentína

7 pobytov, ktoré ocení každý muž ako darček na Valentína

  • TIPY TÍMU TRAVELKING
  • 6. 2. 2019

Darujte partnerovi k tohtoročnému Valentínovi skvelý zážitok - pobyt, ktorý si obaja užijete a budete na neho spomínať. Vybrali sme pre vás tipy na úžasnú dovolenku s golfom, vínom, pivom, ale i relaxáciou vo wellness. Stačí len vybrať ten váš vysnívaný.

Cestovný Denník: Kúpele v pivovare a penzión Obora Poděbrady

Cestovný Denník: Kúpele v pivovare a penzión Obora Poděbrady

  • CESTOVNÝ DENNÍK
  • 8. 6. 2018

Máte radi pivo? My máme radi pivo. A tiež relax a kúpele a pohodovú dovolenku. A kam zájsť, keď máte radi pivo, relax, kúpele a pohodovú dovolenku? Rozhodne do Poděbrad, je tam krásne. Dajte na nás.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK