Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Poděbrady: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

V malebnom kúpeľnom meste Poděbrady nájdete množstvo parkov, cukrární, kaviarní a pavilónov. Romantickú a pokojnú atmosféru mesta dotvára prekrásny zámok. V Poděbradoch môžete ochutnať veľa minerálnych prameňov a porovnať tiež chuť prírodnej a upravenej vody Poděbradka. Ďalej sa tu nachádza unikátny detský orloj, Polabské múzeum a sklárne Bohemia Crystal so zaujímavou expozíciou.

Kúpele Poděbrady Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Kúpele Poděbrady** sa už viac ako 100 rokov špecializujú na **liečbu kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky a pohybového aparátu**. Minerálny prameň tu bol objavený v hĺbke 96,7 metrov. K samotnej impozantnej budove kúpeľov potom patrí tiež **kolonáda, park** a mnoho reštaurácií a kaviarní.
Viac informácií

Film Legends Museum Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Máte radi **filmy, komiksy a akčných hrdinov** strieborného plátna? Potom navštívte unikátne **múzeum filmových legiend v Poděbradoch**. Tešte sa na expozíciu plnú hollywoodskych postáv. V múzeu nájdete vyše **600 exponátov z filmov ako Avatar, E.T., Star Wars, Pán Prsteňov** a mnoho ďalších filmových aj komiksových hrdinov. Ak máte radi rozprávky, nenechajte si ujsť ani samostatnú **výstavu rozprávkových postavičiek od Walta Disneyho**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 6 tipov

Poděbrady: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

7 pobytov, ktoré ocení každý muž ako darček na Valentína

7 pobytov, ktoré ocení každý muž ako darček na Valentína

 • TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 6. 2. 2019

Darujte partnerovi k tohtoročnému Valentínovi skvelý zážitok - pobyt, ktorý si obaja užijete a budete na neho spomínať. Vybrali sme pre vás tipy na úžasnú dovolenku s golfom, vínom, pivom, ale i relaxáciou vo wellness. Stačí len vybrať ten váš vysnívaný.

Cestovný Denník: Kúpele v pivovare a penzión Obora Poděbrady

Cestovný Denník: Kúpele v pivovare a penzión Obora Poděbrady

 • CESTOVNÝ DENNÍK
 • 8. 6. 2018

Máte radi pivo? My máme radi pivo. A tiež relax a kúpele a pohodovú dovolenku. A kam zájsť, keď máte radi pivo, relax, kúpele a pohodovú dovolenku? Rozhodne do Poděbrad, je tam krásne. Dajte na nás.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK