Doprajte si relaxačný či liečebný pobyt v Hoteli Zdravilišče Laško **** s vlastnými termálmi a bezbariérovým prístupom. Hotel je obklopený krásnou prírodou, v cene je polpenzia, animačné a rekreačné programy, fitness a termálne bazény v dvoch hoteloch neobmedzene. Dieťa do 5 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Zdravilišče Laško **** sa nachádza v zelenom parku pri rieke Savinja len 15 minút pešo od centra kúpeľnom mesta Laško. Už 160 rokov sa v hoteli udržuje tradícia liečby pomocou termálnych prameňov, zároveň ponúka moderné ubytovanie a wellness. Až vás omrzia prechádzky krásnym kúpeľným prostredím v slovinskom štýle alebo 190 m vzdialenom parku Zdraviliski, vydajte sa napríklad na výlet k zámku Celje (10 km), Pivnej fontáne Žalec (16,9 km) či k jazeru Šmartinjsko (16 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Standard zariadenej klimatizáciou, TV, minibarom a kúpeľňou so sprchou, WC, fénom a županom. Samozrejmosťou je tiež WiFi pripojenie. Celý hotel je bezbariérový a prispôsobený osobám s obmedzením pohybu.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne a dbá sa tu na zdravú a vyváženú stravu. Na raňajky aj večeru si vyberiete z bohatého bufetu. K dispozícii je vám tiež kaviareň a voda z termálneho prameňa.

Kde budete relaxovať?

Počas pobytu si užijete veľa odpočinku v termálnych bazénoch. Vo vnútornom areáli nájdete terapeutický bazén (32 °C), hydromasážny a detský bazén (34 °C) a Kneippov chodník. Vonku vás potom čaká rekreačný masážny bazén (32 - 34 °C), kde rozhýbete a prehrejete všetky svaly a kĺby. V bazénoch sa môžete zapojiť do cvičenia a animačných programov, napríklad vždy v 17:30 hodín sa koná aqua aerobic.

Hotel Zdravilišče Laško ****

Hotel Zdravilišče Laško ****

Zdraviliška cesta 4 , Laško
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 20 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,5 km

Tipy na výlet

Kúpeľné mesto Laško

Kúpeľné mesto LaškoTip na výlet

Kúpeľné mesto Laško sa nachádza uprostred zelených kopcov v údolí rieky Savina na juh od Mariboru. Pri pobyte si tu užijete krásnu prírodu aj termálne kúpele. Voda má príjemných 32 - 34 ° C a vďaka vysokému obsahu vápniku, sodíka a horčíka prispieva k liečbe reumatických a kĺbových ochorení. Areál kúpeľov si však užijú aj deti, na ktoré tu čaká bazén so šmykľavkami, bazén s morskými vlnami a divoká rieka. Okrem vody tu tečie aj dobré pivo, od roku 1825 tu varí Laško Pivo a Zlatorog.

Viac informácií
Hrad Celje
Hrad Celje
Dom na strome
Dom na strome
Šmartinsko jazero
Šmartinsko jazero