Zažite dovolenku plnú oddychu a zábavy v penzióne Patrícia, ktorý leží kúsok od kúpeľov Bükfürdo. V cene máte podľa variantu celodenný vstup do kúpeľov, chutnú polpenziu a vírivku. Cez leto si užite aj vstup do vonkajšieho bazéna a možnosť grilovania. Na deti čaká ihrisko.

O ubytovaní

Rodinný Penzión Patrícia sa nachádza v srdci mesta Bük medzi podhorím Álp a Malou uhorskou nížinou. Druhé najväčšie Maďarské kúpele Bükfürdő a známe golfové ihrisko leží iba 3 km od penziónu. V Büku nájdete ďalej tiež zábavný park Napsugár (2,5 km) a lezecký areál Krištáľová veža (1 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo Köszegu (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón alebo terasu a všetky disponujú televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou. V niektorých izbách a na každom poschodí je kuchynský kút. Súčasťou záhrady je zázemie pre grilovanie.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu sa podávajú raňajky formou bufetu a servírované večere. Tešiť sa môžete na maďarské špeciality i medzinárodnú kuchyňu. Odporúčame vyskúšať výborné miestne vína.

Kde budete relaxovať?

V letnom období si môžete oddýchnu pri vonkajšom bazéne.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká veľké vonkajšie ihrisko a trampolína. K dispozícii je tiež stolný tenis.

Penzion Patrícia

Kristály u.35 , Bük
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,5 km
Zástavka
0,7 km
Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Krištáľová veža Tip na výlet

Pozoruhodná šplhacia a dobrodružná dráha uspokojí aj tých najnáročnejších výletníkov. Pre všetkých, ktorí túžia po aktívnom trávení času, sa ponúka tento zážitok plný lezenia, hojdačiek, šmýkačiek a ďalších atrakcií. Veža, stojaca v kúpeľnom Büku, je otvorená od apríla do októbra, umožňuje tak využiť pekné počasie na skvelú vonkajšiu zábavu.

Park Napsugár
Csepreg
Köszeg