The Aquincum Hotel Budapest ****

The Aquincum Hotel Budapest ****

Árpád fejedelem útja 94., Budapešť
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Thermal Hotel Aquincum Zrt. IČ: 01-10-044610


+36 1 436 4100

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
2,1 km

O ubytovaní

The Aquincum Hotel Budapest **** sa nachádza v historickej časti mesta. V bezprostrednom okolí si môžete užívať jedinečnú atmosféru stredovekých uličiek, v ktorých nájdete veľa reštaurácií, kaviarní a vinární. Pri pobyte v Budapešti by ste rozhodne nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, budovy Parlamentu či Rybárskej bašty (6 km). Za neopakovateľnou romantikou sa vyjdete po zotmení k brehom rieky Dunaj (200 m). Obľúbeným cieľom turistov je aj záhrada Városliget (5 km), ktorej súčasťou je hrad, zoologická a botanická záhrada. Do štvrte okolo Budínskeho hradu a k malebným brehom Dunaja sa vyberte za pamiatkami UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorá je ladená do príjemne hrejivých farieb. Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, satelitnou televíziou, rádiom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou s fénom i županom. Do izby Superior sa zmestí 1 prístelka. Pre rodiny je ideálna izba Family, do ktorej sa pohodlne zmestia až 4 osoby. Jedná sa o dve Superior izby, ktoré sú prepojené dverami, nechýbajú ani 2 kúpeľne a už vyššie spomínané vybavenie izieb. (Za izbu Family už sa nehradia ďalšie príplatky).

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú bohaté raňajky vo forme bufetu s tradičnými maďarskými i medzinárodnými špecialitami. Večeru si môžete vybrať z ponuky jedálneho lístka. Suroviny sú vyberané s dôrazom na lokálnu pôvod a sezónnosť. Ľahké občerstvenie, osviežujúci nápoj a kávu vám radi pripravia v The River Bare. Počas letnej sezóny je v prevádzke terasa s ponukou nápojov.

Kde budete relaxovať?

Ak zatúžite po odpočinku, zavítajte do hotelového Aronia Wellness Centra & Spa. Vyberiete si tu z rôznych procedúr (masáže, kúpele, skrášľujúce rituály a ďalšie). Alebo rovno skočte do jedného z bazénov a relaxujte ponorení do termálnej vody. K dispozícii sú aj sauny. Pre aktívnych jedincov je tu fitness centrum. Ak dostanete chuť na niečo dobré, vyskúšajte Spa Bistro.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.” Prečítajte si celú recenziu

Eliška Kordulová - Marketingový tím
Osobne overené v: Máji 2023