Hotel Szary Residence ***

Hotel Szary Residence ***

Parkurowa 1, Michałowice
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Szary spółka cywilna Elżbieta Szary, Mirosław Szary IČ: 123153560


+48 123 065 150

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od jazera
17,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
10,4 km

O ubytovaní

Luxusný ranč Szary Rezidence sa nachádza cca 14 km od centra Krakova a ponúka dovolenku plnú zážitkov. Pokiaľ patríte medzi milovníkov koní, pravdepodobne sa vám rezort s úžasnou jazdiarňou ani nebude chcieť opúšťať. Bola by ale škoda neurobiť si aspoň výlet do pôvabného Krakova – živého mesta s bohatou históriou a pôsobivou architektúrou.

Pri svojej návšteve historického centra rozhodne nevynechajte nábrežie Wawel s kráľovským hradom a dračou jaskyňou, farbistú židovskou štvrť s niekoľkými synagógami a Schindlerovou továrňou, Hlavné námestie so stredovekou tržnicou alebo Mariánsky kostol s netradičnou architektúrou. Dospelých aj deti určite potešia aj exkurzie do krakovskej zoo (19,2 km), kde uvidíte napríklad neobvyklú šelmu zvanú binturong, ktorá údajne vonia ako maslový popcorn.

Ranč ponúka dobrú dostupnosť aj k obľúbenému Vodnému parku (10,4 km), kde si lete užijete okrem iného detské ihrisko s vodnými atrakciami a vonkajšiu pieskovú pláž. Tá navyše nie je v meste jediná, otestovať môžete aj jazernú pláž Bagry Wielkie (17,8 km) so zázemím na kúpanie aj vodné športy. V zime potom zase nasajete úžasnú atmosféru krakovských vianočných trhov, ktoré patria k najkrajším v Európe.

Kde budete spať?

Pre hostí sú pripravené nové, útulné izby v niekoľkých variantoch. V každej izbe budete mať k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletnými potrebami a fénom na vlasy, HD televízor, WiFi pripojenie, klimatizáciu, kávu a čaj.

  • Dvojlôžková izba Standard meria 16 m² a môže byť vo variante Double (s manželskou posteľou) alebo Twin (s 2 oddelenými jednolôžkami).

  • Trojlôžková izba Standard má plochu 16 m² a ponúkne 3 jednolôžkové postele alebo manželskú posteľ a samostatné jednolôžko.

  • Rodinná izba Deluxe meria 26 m² a nájdete v nej manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. Oproti štandardným izbám má navyše aj chladničku.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej, modernej reštaurácii si pochutnáte na špecialitách tradičnej poľskej a európskej kuchyne v modernom podaní. Menu sa obmieňa dvakrát ročne a môžete sa tešiť na zaujímavé jedlá zo sezónnych ingrediencií a regionálnych produktov.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je malá, privátna wellness zóna, kde si po predchádzajúcej rezervácii užijete relaxáciu v úplnom súkromí. K odpočinku vám poslúži fínska sauna, vírivka s bublinkovou masážou a pohodlné ležadlá.

Cestujete s deťmi?

Vaše ratolesti sa v hoteli skvele vyhrajú za každého počasia. Slnečné dni môžu tráviť na vonkajšom ihrisku s drevenými preliezkami, hojdačkami, šmykľavkami, trampolínou a ďalšími atrakciami. V horšom počasí privíta deti vnútorný detský kútik s hračkami, prípadne sú na recepcii na zapožičanie rôzne stolové hry.

Na malých hostí pamätá aj hotelová reštaurácia, ktorá pre nich má pripravené špeciálne detské menu.

Niečo naviac

Pre deti aj dospelých je k dispozícii jazdecký klub s profesionálnymi inštruktormi, ktorý patrí medzi najväčšie a najmodernejšie zariadenia svojho druhu v oblasti južného a východného Poľska. Za poplatok si tu môžete vyskúšať jazdu na koni či na poníkoch.

Chcete si užiť aj ďalšie aktivity? Otestujte hotelovú vnútornú aj vonkajšiu posilňovňu s kardio strojmi, závažím, posilňovacím náradím a ďalším vybavením, zahrajte si volejbal či bedminton alebo si zapožičajte bicykle a vyrazte na výlet.

V hoteli sú vítaní všetci členovia rodiny – teda aj vaši psíkovia. Tí majú prístup nielen do hotela, ale aj do reštaurácie a záhrady. Rozhodne si užijú aj prechádzku v neďalekom lese, kde sa môžu poriadne prebehnúť.