Statek Novosedly

Statek Novosedly

Novosedly 3, Novosedly (Kájov)
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Mgr. Danuše Boušková Hajná IČ: 19155051


+420 607 625 177

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,7 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
15,6 km
Bežkovanie
15 km

O ubytovaní

Statok Novosedly sa nachádza v pokojnej šumavskej prírode neďaleko Českého Krumlova. Užijete si tu ničím nerušený oddych a výlety na mnohé atraktívne miesta.

V neďalekej obci Kájov sa nachádza krásny pútnický kostol (1,4 km) a vedie sem niekoľko turistických a cyklistických trás. Značené trasy vás zavedú do Českého Krumlova (6 km), ktorého starobylé centrum je zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO a ktorému dominuje nádherný Hrad a zámok Český Krumlov s rozhľadňou (7 km).

Môžete sa tiež poprechádzať po krásnej záhrade letného sídla Bellarie (8 km), navštíviť zaujímavé múzeá (regionálne, voskových figurín, divadlo bábok a iné) alebo sa vybrať na exkurziu do grafitovej bane (5 km). Nádherný výhľad na Český Krumlov sa vám naskytne z rozhľadne Křížový vrch (9 km). Ďalšími obľúbenými turistickými cieľmi sú zrúcanina hradu Dívčí Kámen (22 km) a Chodník korunami stromov Lipno (25 km).

Vodná nádrž Lipno (15 km) ponúka množstvo aktivít počas celého roka. V lete si tu môžete užiť kúpanie a vodné športy. V zime si môžete zalyžovať v Skiparku Frymburk (22 km) a Skiareáli Lipno (27 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a Wi-Fi pripojením. Môžete si vybrať aj možnosť terasy. Do izby je možné pridať prístelku a ubytovať tak až 3 osoby.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii s letnou záhradou na vás každé ráno čakajú bohaté bufetové raňajky. Na večeru sa podáva trojchodové menu. Za priaznivého počasia si hostia môžu vychutnať gril s udiarňou na krásnom nádvorí s posedením.

Cestujete s deťmi?

Na deti čaká veľa zábavy! V záhrade sa nachádza trampolína, pieskovisko, šmýkačka, hojdačky a letný bazén. Malí aj veľkí si môžu zahrať stolný tenis a v prípade nepriaznivého počasia si môžete požičať stolové hry.