Spa Hotel Schlosspark ****

Spa Hotel Schlosspark ****

Kolmá 661/19, Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Spa Hotel Schlosspark s.r.o. IČ: 28008111


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 210 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie je možné v okolí hotela za poplatok

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
1,7 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Spa Hotel Schlosspark **** sa nachádza v samom srdci Karlových Varov v bezprostrednej blízkosti nádherného kostola svätej Márie Magdalény (100 m). Z hotela sa ľahko dostanete na Vřídelní kolonádu (200 m) so slávnym prameňom Vřídlo. Priamo pod kolonádou je v rámci exkurzie možné navštíviť podzemie. Príjemnou prechádzkou potom môžete pokračovať cez ďalšie známe kolonády: Zámockú, Tržní (300 m) či Mlýnskú (500 m). Pozdĺž riečky Teplá sa dostanete až k ikonickej budove Grandhotela Pupp (900 m), vedľa ktorého je stanica lanovky na kopec Výšina přátelství s rozhľadňou Diana. Fantastické výhľady na najkrajšie české kúpele budete mať z mnohých vyhliadok, ako sú napríklad vyhliadka Tři kříže (1,5 km) či vyhliadka Karla IV. (2 km). Obľúbenými cieľmi turistov sú ďalej múzeum sklárne Moser (5 km) či múzeum Becherovky (2 km). Ani v zime sa v Karlových Varoch nudiť nebudete. Za zimnými športmi vyrazte do ski areálov na Božom Dare (22 km), na Klínovci (24 km) alebo v Jáchymove (18 km).

Kde budete spať?

Počas pobytu budete ubytovaní v dvojlôžkovej izbe typu Comfort. Každá izba je unikátna, a tak sa tu budete cítiť veľmi príjemne. Niektoré izby majú balkón a všetky sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, satelitnou TV, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a županmi s papučami. Vo vlastnej kúpeľni so sprchovacím kútom nájdete aj fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je jedinečná reštaurácia s vonkajšou terasou s výhľadom na karlovarskú kúpeľnú zónu. Pripravujú sa tu pokrmy modernej európskej kuchyne aj známe české špeciality. Veľký dôraz je kladený na najvyššiu kvalitu, lokálny pôvod a čerstvosť surovín. Každý deň pobytu zahájite výdatnými raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať si jedlá à la carte. Večer sa v reštaurácii podávajú večere s možnosťou výberu z menu.

Kde budete relaxovať?

Odpočinok i odreagovanie si užijete pri hotelovom bazéne s protiprúdom a v saune z cédrového dreva. Priamo v hoteli si môžete dopriať veľa druhov masáží a liečebných i kozmetických procedúr. Aktívni jedinci zaiste ocenia, že hotel má vlastné fitness centrum.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhľadňa Diana
Rozhľadňa Diana