Penzion Nemílek

Penzion Nemílek

12, Velhartice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Marie Milá IČ: 76048161


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
0,9 km
Zjazdovka
9,7 km

O ubytovaní

Penzión Nemílek sa nachádza v srdci Šumavy v dedinke Nemilkov neďaleko Velhartíc. Na svoje si tu prídu milovníci pokoja a prírody, ako aj priaznivci aktívnej dovolenky.

V okolí sa nachádza množstvo atraktívnych výletných cieľov, ku ktorým vás dovedie rozvetvená sieť značených turistických chodníkov. Priamo v obci môžete navštíviť zámok Nemilkov (400 m). V susedných Velharticiach (3 km) nájdete Múzeum minerálov Šumavy, známy kostol a tiež hrad Velharitice (4 km). Vystúpiť môžete na šumavské vrcholy, ako sú Pancíř (19 km), Špičák (22 km), Plesná (30 km) alebo Zámecký vrch s hradom Kašperk (27 km). Odporúčame tiež výlet k Čiernemu a Čertovmu jazeru (20 km), ktoré patria medzi najkrajšie miesta Šumavy.

Počas zimnej dovolenky si môžete zalyžovať na Skiareáli Špičák v Železnej Rude (25 km) a v lyžiarskych strediskách v Javornej (13 km) alebo Nýrsku (25 km). Rozmanitá krajina Šumavy ponúka aj množstvo bežeckých tratí, na ktorých môžete za dobrých snehových podmienok spoznávať toto krásne pohorie.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v apartmáne pre 2 osoby s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou. K vybaveniu patrí napríklad WiFi pripojenie, TV a priestor na posedenie.

Kde budete relaxovať?

V letných mesiacoch je v záhrade penziónu k dispozícii vyhrievaný vonkajší bazén. Hostia môžu využívať aj záhradné posedenie s krbom alebo útulnú spoločenskú miestnosť v stodole.

Cestujete s deťmi?

Pre zábavu detí sú k dispozícii hojdačky, trojkolky, bicykle, hračky a pieskovisko.