Penzion Golden Crown ***

Penzion Golden Crown ***

Plešivecká 146, Český Krumlov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Penzion Golden Crown s.r.o. IČ: 08741778


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od jazera
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
26 km
Zjazdovka
17 km
Bežkovanie
16 km

O ubytovaní

Penzión Golden Crown *** sa nachádza v pokojnej časti Českého Krumlova v novo zrekonštruovanom historickom dome na brehu Vltavy.

Starobylé centrum mesta je pamiatkou UNESCO. Z penziónu sa dostanete príjemnou prechádzkou malebnými uličkami na nádherné námestie Svornosti (2 km). Odtiaľ je to len pár krokov na Lazebnický most, cez ktorý prejdete až k hlavným dominantám Českého Krumlova: zámockej veži, hradu a zámku Český Krumlov a Plášťovému mostu. Nielen pre deti bude zaujímavé pozrieť si zámockú priekopu s medveďmi. Ako v rozprávke sa zase budete cítiť v úchvatnej Pivovarskej záhrade (2,5 km) či v zámockej záhrade Letohrádku Bellarie s otáčavým hľadiskom (3 km).

Lákavé výletné ciele sú aj v okolí Českého Krumlova. Na horu Kleť (9 km) sa vydajte na najstaršiu kamennú rozhľadňu v Česku. Obľube turistov sa teší aj zrúcanina hradu Dívčí kámen (15 km), priehrada Lipno (22 km) alebo cisterciánsky kláštor Zlatá Koruna (10 km).

Kde budete spať?

Izba Economy (14 m²) je skôr menšia podkrovná izba s oknom situovaným smerom k rieke a Krížovej hore. K vybaveniu patrí manželská posteľ, kúpeľňa so sprchovým kútom a fénom, televízor a WiFi pripojenie. Izba je navyše klimatizovaná.

Izba Superior (19 m²) s vlastnou kúpeľňou poskytuje moderné ubytovanie pre dve osoby. Súčasťou ubytovania je manželská posteľ, WiFi pripojenie a televízor. Izby situované na prvom poschodí (v podkroví) disponujú klimatizáciou.

Izba Deluxe (33 m²) pre dve osoby je rozdelená na zónu oddychovú s manželskou posteľou a zónu relaxačnú s televízorom a rozkladacou pohovkou. Okrem moderného nábytku je súčasťou aj vlastná kúpeľňa a klimatizácia..

Na čom si pochutnáte?

Energiu na celý deň načerpáte každé ráno pri bohatých raňajkách, ktoré majú podľa obsadenosti servírovanú alebo bufetovú formu.