Recenzie a hodnotenie: Margaréta Apartman & Hotel (Bogács)

4,5/5
(Celkom 4 hodnotení)Skvelé
Bogács, Hungary, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
( Jánosné L. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
bola som velmi spokojna. Milý, ochotný personál. Čo sa týka jedla, večeru som si predstavoval inak, nie mimo ubytovania, ale kvalita bola bezchybná.
5/5  
(Dušan F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 7. 2022
Dobrý večer, s pobytom v hoteli Margaréta som bol maximálne spokojný, personál bol milí.,ochotní, vybavenie izieb bolo super, strava bola bohatá až by som povedal že dávajú obrovské porcie. Večera sa dala kombinovať bud na hoteli, alebo na termálnom kúpalisku. Takže maximálna spokojnosť.
3/5  
(Renata S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2020
Pobyt jsem vybírali s tím, že byl s polopenzí. Bohužel až na místě nám bylo řečeno, že penzion zajišťuje pouze snídaně a na večeři se chodí do kilometr vzdálené restaurace! Tam jsem si museli vybírat z jídelníčku, žádná večeře formou bufetu (od polévek, přes hlavní jídlo až po dezert), což pro nás jazykově nevybavené byl dost problém :-(A wellness nám nikdo ani nenabídl, přitom v ceně byl uveden :-(
5/5  
(Barnabas M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 8. 2020
Neboli sme ubytovaní priamo v hoteli lebo bol plné obsadený. Boli sme ubytovaní vedľa v apartmáne s ktorým sme boli veľmi spokojní. Domáca bola veľmi ochotná, vo všetkom nám pomáhala. Wellnes sme nepoužívali lebo sme celý čas boli na kúpalisku.

Práve v predaji pre Margaréta Apartman & Hotel

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet