Hotel Jestřábí ***

Hotel Jestřábí ***

L. Janáčka 238, Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 09:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
10 m

O ubytovaní

Hotel Jestřabí *** je kúpeľný hotel v Luhačoviciach a nachádza sa priamo v tunajšom kúpeľnom parku – v hotovej oáze pokoja a pohody. Budova je postavená v typickej architektúre D. Jurkoviča a vo vnútri nájdete štýlový interiér, ktorý vás bude lákať na relaxáciu. Z hotela to budete mať blízko k luhačovickým pamiatkam, ako sú Bruselská fontána (300 m), Kúpeľná kolonáda (550 m), prameň Vincentka (550 m) či prameň Ottovka (850 m) . Určite nevynechajte ani ďalšie lákadlá ako Hudobný pavilón, priehrada Luhačovice, jazierko lásky alebo napríklad Múzeum Luhačovického Zálesia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Komfort s televíziou, WiFi pripojením, telefónom, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom. Z okien izieb budete mať výhľad do parku.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v jedálni Hotela Jestřabí *** sa každý deň podávajú raňajky formou bufetu . Obedy a večere si môžete vychutnať v neďalekom Spoločenskom dome vzdialenom cca 450 metrov, kde si užijete typickú českú i medzinárodnú stravu. Obedy a večere sa podávajú formou bufetu a nechýba ani šalátový a kompótový bufet.

Kde budete relaxovať?

Hotel nemá vlastné wellness či liečebné centrum, ale ponúka zabezpečenie rôznych procedúr v blízkych zariadeniach ako sú Kúpeľná poliklinika, Centrálne kúpele, Inhalatorium a ďalšie.