Oblíbené 0
Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.
  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Lázeňský dům Palacký

9,5 / 10 (101 hodnotení)
Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně, Česká republika (Zobraziť na mape)
Budova, Lázeňský dům Purkyně, Konstantinovy Lázně
Budova, Lázeňský dům Purkyně, Konstantinovy Lázně
Izba, Lázeňský dům Mánes, Konstantinovy Lázně
Izba, Lázeňský dům Mánes, Konstantinovy Lázně

O hoteli

O ubytovaní

Kúpeľné domy Mánes, Palacký a Purkyně sa nachádzajú v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy ​​Lázně, vzdialeného cca 30 km od Mariánskych Lázní a 40 km od Plzne. Hlavným lákadlom sú samozrejme miestne kúpele. Najstarší kúpeľný pavilón, Staré kúpele, tu vyrástol už koncom 18. storočia. V súčasnosti tu nájdete krásny lesopark a obrovské moderné wellness centrum.

Pokiaľ sa na chvíľu odtrhnete od relaxácie v kúpeľoch, môžete si naplno užiť ďalší benefit tejto lokality – zaujímavé náučné chodníky. Prejdite sa napríklad náučným chodníkom ku Studánce lásky, na Hradišťský vrch, Ovčí vrch alebo do obce Šipín. Po ceste uvidíte kúzelné vyhliadky, zatopený lom alebo napríklad romantickú zrúcaninu hradu Gutštejn. V lete sa potom môžete osviežiť na vonkajšom kúpalisku alebo v neďalekom lome Hradišťský vrch.

Na dlhší výlet si zájdite do Mariánskych Lázní so slávnou Spievajúcou fontánou a prekrásnymi kolonádami, alebo do Plzne, kde si prejdete Pivovar Plzeňského Prazdroja a Pivovarské múzeum, preskúmate tajomné mestské podzemie, pobavíte sa v zoologickej a botanickej záhrade, v DinoParku alebo v Techmania Science Centre.

Na čom si pochutnáte?

Špeciality českej i zahraničnej kuchyne vám naservírujú v blízkom kúpeľnom Hoteli Jirásek *** alebo Prusík ***. K obom hotelom dôjdete cez park s liečivým minerálnym prameňom za niekoľko minút.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať skutočne veľa. K dispozícii vám bude menší hotelový bazén a otestovať môžete aj solnú jaskyňu a masážnu vaňu v neďalekom Hoteli Prusík *** (600 m). Zlatým klincom potom bude relaxácia vo Wellness centre Konstantin o rozlohe 800 m², vzdialenom len 450 m od hotela. V dvojposchodovej budove nájdete:

  • Vyhrievaný bazén, vírivky a Kneippove chodníčky
  • Saunový svet s bio saunou, fínskou saunou a parným kúpeľom
  • Odpočinkovú zónu a bar s občerstvením
  • Star Trac fitness centrum
  • Bohatú ponuku masáží a procedúr
Niečo naviac

V areáli kúpeľov sa odohráva tiež zaujímavý kultúrny program, vrátane odborných prednášok a tanečných večerov so živou hudbou.

Lázeňský dům Palacký

Adresa:

Lázeňský dům Palacký
Plzeňská 59
Konstantinovy Lázně, Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. IČ: 29090300

Kontakty:

Tel.: +420 374 615 512
E-mail: rezervace@LLKL.cz
Check In: od 14:00
Check Out: do 10:00

Domáci maznáčik zakázaný
Parkovanie hotel nedisponuje vlastným parkoviskom
Bezbariérovosť žiadna

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra 100 m
Vzdialenosť od kúpeľov 0,2 km
Zastávka 70 m
Zjazdovka 30 km

Hodnotenie od zákazníkov
9,5 / 10 Skvelé (101 hodnotení)

Zobrazit všechny
Personál 9,5
Interiér hotela 9,2
Lokalita hotela 9,7
Strava 9,1
Služby hotela 9,4
Česko Květa D. Hodnotenie napísané: 10. 10. 2026
10/10

Letos jsme byli po 5 a nedáme na Konstantinky dopustit je to už naše srdcovka a budeme se stále vracet pokud nám to zdraví dovolí. Příští rok máme v plánu jet 2 krát už se moc těšíme.

Česko Vratislava K. Hodnotenie napísané: 1. 10. 2026
9/10

Pobyt odpovídal popisu

Česko Olga M. Hodnotenie napísané: 26. 9. 2026
10/10

Příjemné malé lázeňské městečko. Hezké prostředí, výborná strava. S procedurami a welnesem jsme byly také spokojené. Ochotný personál, který ve všem vyšel vstříc.

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně objavíte cca 40 km severozápadne od Plzne v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Z kúpeľného mestečka s rovnomennými kúpeľmi a s veľkým lesoparkom budú nadšení všetci, ktorí hľadajú pokoj a ticho. Miestne kúpele sa špecializujú na poruchy kardiovaskulárneho systému. Hlavné liečebné metódy sú založené na využívaní miestnej minerálnej vody z prameňa Prusík s najväčším obsahom kysličníka - oxidu uhličitého zo všetkých prameňov v Česku.

Kam vyraziť na výlet:

  • Kláštor Teplá
  • Hrad Gutštejn
  • V najbližšom okolí môžete tiež navštíviť hradiska Šipín alebo zrúcaninu hradu Falštejn.

V okolí sa nachádza niekoľko náučných chodníkov, ktoré prepájajú najzaujímavejšie miesta tunajšieho kraja. Vydajte sa po náučnom chodníku Ku studničke lásky, kde po ceste môžete ochutnať minerálne pramene. Náučný chodník Hradištský vrch vás zase zoznámi s typickou flórou a faunou tejto lokality.

Vzdialenosť od hotela
198 m (Zobraziť na mape)
Zrúcanina hradu Kynžvart

Zrúcanina hradu Kynžvart

29 km Viac informacií
Kláštor Teplá

Kláštor Teplá

12 km Viac informacií
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

22 km Viac informacií
Hrad Gutštejn

Hrad Gutštejn

4 km Viac informacií
Pramene Prelát, Rudolf a Ferdinand

Pramene Prelát, Rudolf a Ferdinand

21 km Viac informacií
Obůrka Hvozd

Obůrka Hvozd

21 km Viac informacií

Časté otázky

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Lázeňský dům Palacký?
Lázeňský dům Palacký ponúka rôzné varianty pobytov so službami - cena je od 149 €.
Ako zákazníci hodnotia toto ubytovanie?
Pobyt v ubytovaní Lázeňský dům Palacký má priemerné hodnotenie 9.4/10. Zákazníci najviac chvália: Lokalita hotela, Personál, Služby hotela
V akom čase je možné vykonať check in a check out?
Check in: od 14:00, Check out: do 10:00
Je možné ubytovanie Lázeňský dům Palacký navštíviť s domácim maznáčikom?
Nie.
Je pri tomto ubytovaní k dispozícii parkovanie?
Parkovanie: hotel nedisponuje vlastným parkoviskom
Je v ubytovaní Lázeňský dům Palacký k dispozícii bazén?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii vnútorný i vonkajší bazén.
Je tu k dispozícii wellness?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii Vírivka, Sauna, Možnosť procedúr, Kúpele, Wellness.
Aké sú zaujímavé miesta v okolí ubytovania Lázeňský dům Palacký?
V okruhu 20 km od ubytovania odporúčame navštíviť tieto zaujímavé miesta a oblasti: Konstantinovy Lázně, Kláštor Teplá, Hrad Gutštejn
Hore
9,5 / 10 Skvelé
Personál 9,5
Interiér hotela 9,2
Lokalita hotela 9,7
Strava 9,1
Služby hotela 9,4