Lázeňský dům Palacký

Lázeňský dům Palacký

Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,7 km
Zjazdovka
30 km

O ubytovaní

Kúpeľné domy Mánes, Palacký aj Purkyně sa nachádzajú v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně sú vzdialené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský aj Plzenský kraj budete mať ako na dlani.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednom z troch kúpeľných zhodne vybavených domov. K dispozícii vám okrem lôžok bude tiež pracovný stôl, televízia, telefón, WiFi pripojenie a chladnička. Vo vlastnej kúpeľni nájdete fén, toaletné potreby aj osušky.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii si pochutnáte v blízkom kúpeľnom Hoteli Jirásek alebo Prusík podľa dohody a vašej preferencie. K obom hotelom dôjdete cez park s liečivým minerálnym prameňom za niekoľko minút.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania je v Konstantinových Lázňach nespočetné množstvo. K dispozícii vám bude menší bazén v Hoteli Jirásek aj moderné Wellness centrum Konstantin s rozlohou 800 m² pri Hoteli Prusík.

K väčšiemu bazénu, vírivkám, fínskej, aroma a parnej saune alebo Kneippovým chodníkom v kúpeľnom parku dôjdete za pár minút. Perfektné, ale o poznanie chladnejšie kúpanie zažijete tiež v neďalekom lome Hradišťský vrch.