Terme Banovci - Mobile homes

Terme Banovci - Mobile homes

Banovci 1A, Veržej
Slovinsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Terme Banovci d.o.o. IČ: 8438340000


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0 m
Zastávka
0,4 km
Aquapark
1,9 km

O ubytovaní

Luxusné domčeky Mobile homes sú súčasťou očarujúceho rezortu Terme Banovci, ktorý sa nachádza v oblasti nazývanej Prlekija, neďaleko Moravských Toplic (19,4 km) a chorvátskych a maďarských hraníc. Je to región plný prírodného a kultúrneho bohatstva, ktoré môžete objavovať počas krásnych výletov. Súčasťou rezortu je aj termálny vodný park, takže si môžete užiť nielen turistiku, ale aj dni plné relaxu.

Urobte si výlet do mestečka Beltinci (10,6 km), kde uvidíte jedinečný kostol sv. Ladislava z 19. storočia a barokový zámok s expozíciou venovanou histórii ránhojičstva. Ak vás zaujíma miestna agrokultúra, navštívte farmu Vrbnjak (13,2 km), kde sa dospelí aj deti môžu oboznámiť so starostlivosťou o hospodárske zvieratá, alebo rodinné vinárstvo Hlebec (21,7 km) s pôsobivou vínnou pivnicou a lákavou ponukou domácich špecialít - vyskúšajte mäsovú pochúťku tünka.

Za návštevu stojí aj hrad Negova (23,6 km) s opustenou bylinkovou záhradou, vodný mlyn Babič (3,3 km), kde si môžete kúpiť tradične mletú múku, a prehistorický skanzen Razkrižje (15,3 km), venovaný spôsobu života našich predkov pred 5 500 rokmi. Môžete sa tiež vydať k jazeru Bukovnica (22,7 km) a k neďalekému Ivanovmu prameňu, ktorý má údajne zázračnú liečivú silu. Alebo sa vyberte na Jeruzalemskú vínnu cestu (14,8 km) a vychutnajte si všetky krásy tohto regiónu. Nezabudnite sa zastaviť na niektorej z mnohých miestnych fariem a vinárstiev.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernom „mobilnom dome“ s priestrannou terasou (32 m²), kde si užijete maximálne pohodlie a súkromie. V domčeku nájdete spálňu s manželskou posteľou, 2 detské izby a obývaciu izbu s kuchynským kútom a jedálenským stolom. K dispozícii je kúpeľňa so sprchou a toaletou, televízor a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Pri hľadaní gastronomických zážitkov máte niekoľko možností - v neďalekom Hoteli Zeleni Gaj *** sa nachádza bufetová reštaurácia, kde môžete ochutnať tradičné regionálne jedlá z čerstvých miestnych produktov. Okrem toho je počas celého dňa otvorený Aperitif Bar, kde si môžete vychutnať šálku kávy alebo iného nápoja. V lete môžete vyskúšať aj reštauráciu Pri banovskemu gusarju, letný bar Pri gusarjevi ženi a bar v nudistickej časti wellness centra.

V dome sa nachádza aj vybavená kuchynka (varná doska, rúra, umývačka riadu, chladnička, riad) a k dispozícii budete mať aj pomôcky na vonkajšie grilovanie na terase. Takže môžete predviesť aj svoje kulinárske zručnosti.

Kde budete relaxovať?

Priamo na terase domu môžete relaxovať v privátnej vírivke s prírodnou termálnou vodou. Okrem toho budete mať na dosah moderné a rozsiahle wellness centrum, ktoré zahŕňa:

  • Vnútorný termálny bazén (33-35 °C)
  • Vonkajšie bazény: termálny zážitkový bazén (25-30 °C), termálny bazén (34-35 °C), detský bazén (25-30 °C), bazén s 2 šmykľavkami (25-30 °C), prírodný bazén (36-38 °C)
  • 2 samostatné nudistické bazény
  • Saunový svet: 3 fínske sauny, turecký parný kúpeľ
  • 37 druhov masáží, skrášľovacie procedúry a kúpele

Cestujete s deťmi?

Okrem bazénov a šmykľaviek sa vaše deti zabavia aj v detskom klube s bohatým animačným programom plným športových aktivít, zaujímavých workshopov a ďalších aktivít, ktorými vás prevedie pirát Edi.

Niečo naviac

Dospelí sa môžu tešiť aj na špeciálny program, v rámci ktorého sú pripravené ochutnávky vín, večery s hudbou, zaujímavé výlety a ďalšie podujatia. Využívať môžete aj volejbalové ihrisko a požičovňu športových potrieb.