Mesto Lendava

Vinice a zvlnená krajina obklopujú malebné slovinské mestečko Lendava, ktoré leží na pomedzí maďarskej a chorvátskej hranice. Preslávili ho predovšetkým obľúbené termálne kúpele, ktoré sú výnimočné vysokým obsahom parafínu, ktorý blahodarne pôsobí nielen na pohybové ústrojenstvo. Lendava je dokonalým miestom na dovolenku, pretože je ideálnou kombináciou aktívneho aj pasívneho odpočinku. V kúpeľoch si môžete dopriať toľko relaxu, koľko potrebujete. Termálna voda sa postará o vaše zdravotné neduhy aj nepokojnú myseľ a privedie vás do stavu pohody. Navyše sa môžete oddať aj ďalšiemu rozmaznávaniu, ako sú masáže, zábaly alebo aromaterapia.

Až budete oddýchnutí, čaká na vás v okolí mesta množstvo krásnych miest, kam sa dá pozrieť pešo aj na bicykli. Obľúbené turistické ciele nájdete neďaleko samotnej Lendavy. Najväčším lákadlom je moderná vyhliadková veža Vinarium, ktorá vám ponúkne fascinujúci rozhľad hneď do štyroch krajín naraz – Slovinska, Maďarska, Chorvátska a Rakúska. Obdivovať však môžete aj krásnu slovinskú prírodu v okolí a osláviť spoločné chvíle radosti nad znamenitým regionálnym vínom.

Zobraziť mapu

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet