Hotel Troja ****

Hotel Troja ****

Trojská 2232/1, Praha 8
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel Troja s.r.o. IČ: 02632004


+420 775 477 128

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 390 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,5 km
Zastávka
70 m
Aquapark
19,4 km

O ubytovaní

Hotel Troja *** v nájdete v pokojnej časti hlavného mesta, metrom ste ale v centre čza chvíľku, nemusíte sa tak báť, že by vám niečo utieklo. Lokalita určite nadchne predovšetkým milovníkov prírody, kúsok je totiž pražská botanická záhrada (3,7 km) alebo ZOO Praha (3,3 km) s pavilónom goríl a ďalšími zaujímavými expozíciami. Namiesto šliapania do kopca sa navyše môžete vyviezť lanovkou.

Od ZOO je to len pár krokov k Trojskému zámku (3,2 km) s prekrásnou zámockou záhradou. Historickými pamiatkami sa Praha len tak hemží, ak si nechcete nechať ujsť tie najznámejšie, vyrazte do centra, kde sa môžete pokochať pohľadom na Pražský orloj (5 km), prejsť sa po Karlovom moste (6,7 km ) alebo navštíviť Pražský hrad.

V predvianočnom čase navyše centrum mesta ožije vianočnými trhmi, ktoré patria k najkrajším v republike. Stánky so vareným vínom, remeselnými výrobkami či chutnými pokrmami nájdete na Staromestskom námestí (5 km), Václavskom námestí (5 km), námestí Míru (7,6 km) a ďalších miestach.

Kde budete spať?

Ubytujte sa v dvojlôžkovej izbe typu Standard (18 m²) v hoteli, ktorý sa dostal na stupne víťazov súťaže Czech Hotel Awards v roku 2019. Môžete sa tešiť na vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom, televíziu, WiFi pripojenie a minibar. Do ružova sa vyspíte vďaka zdravotným matracom a hypoalergénnym lôžkovinám.

Za príplatok je možné zvoliť niektorú z izieb vyššej kategórie:

  • Dvojlôžková izba Delux (2+0) je väčšia ako izba Standard (25 m²) a disponuje manželskou posteľou so zdravotnými matracmi. Nájdete v nej balkón s panoramatickým výhľadom na mesto, posedenie, písací stôl, televíziu, minibar a sada na prípravu kávy a čaju.

  • Dvojlôžková izba Delux (2+1) meria 25 m² a ponúka 2 lôžka a možnosť jednej prístelky. Nájdete v nej posedenie, písací stôl, televíziu, minibar a sada na prípravu kávy a čaju.

  • Trojlôžková izba Standard meria 29 m² a je vybavená manželskou posteľou a jedným jednolôžkom. Ďalej je súčasťou vybavenia posedenie, písací stôl, televízia, minibar a sada na prípravu horúcich nápojov. Nechýba ani balkón s výhľadom.

  • Apartmán je rozdelený na samostatnú spálňu s 2 lôžkami a obývaciu izbu s možnosťou 2 prísteliek. Na 40 m² budete mať dostatok priestoru aj s rodinou. K dispozícii vám bude posedenie, písací stôl, televízia, minibar a sada na prípravu kávy a čaju. Súčasťou izby je francúzske okno s výhľadom.

  • Dvojlôžková izba Premium (25 m²) patrí k najkrajším v hoteli, luxusne zariadený interiér navyše podčiarkuje panoramatický výhľad z francúzskeho okna. Nechýba posedenie, písací stôl, televízia, minibar a sada na prípravu horúcich nápojov.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou Hotela Troja **** je reštaurácia s barom. V novo zrekonštruovanom Café - Restaurantu Troja s vkusným moderným interiérom sa pred pohltením vírom veľkomesta posilníte výbornými pestrými raňajkami vo forme bufetu. Na obed alebo večeru si tu môžete dopriať tradičnú, ale ľahkú českú kuchyňu. Ak ste milovníci kávy, určite si vychutnajte šálku kávy Lamborghini spolu s niektorým z domácich dezertov na novej terase.

Overené Travelkingom

“Hotel Troja sme si vybrali kvôli jeho blízkosti do Zoo, ktorú sme chceli navštíviť. Z izby sme mali krásny výhľad na Prahu. Ráno sme si vychutnali raňajky v príjemne zariadenej reštaurácii. A vďaka neďalekej stanici metra nie je problém dostať sa do centra a užiť si prechádzku starou Prahou. S pobytom sme boli spokojní.”

Nikola Průdková - Finančný tím
Osobne overené v: Júli 2021

Tipy na výlet

Praha
Praha
Zoo Praha a Botanická zahrada
Zoo Praha a Botanická zahrada
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj