Hotel Troja ****

Hotel Troja ****

Trojská 2232/1, Praha 8
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 390 Kč/deň, alebo na mestskom parkovisku 20 Kč/hodina

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
22,2 km

O ubytovaní

Hotel Troja *** v nájdete v pokojnej časti hlavného mesta, metrom ste ale v centre čza chvíľku, nemusíte sa tak báť, že by vám niečo utieklo. Lokalita určite nadchne predovšetkým milovníkov prírody, kúsok je totiž pražská botanická záhrada (3,7 km) alebo ZOO Praha (3,3 km) s pavilónom goríl a ďalšími zaujímavými expozíciami. Namiesto šliapania do kopca sa navyše môžete vyviezť lanovkou.

Od ZOO je to len pár krokov k Trojskému zámku (3,2 km) s prekrásnou zámockou záhradou. Historickými pamiatkami sa Praha len tak hemží, ak si nechcete nechať ujsť tie najznámejšie, vyrazte do centra, kde sa môžete pokochať pohľadom na Pražský orloj (5 km), prejsť sa po Karlovom moste (6,7 km ) alebo navštíviť Pražský hrad.

V predvianočnom čase navyše centrum mesta ožije vianočnými trhmi, ktoré patria k najkrajším v republike. Stánky so vareným vínom, remeselnými výrobkami či chutnými pokrmami nájdete na Staromestskom námestí (5 km), Václavskom námestí (5 km), námestí Míru (7,6 km) a ďalších miestach.

Kde budete spať?

Ubytujte sa v dvojlôžkovej izbe typu Standard (18 m²) v hoteli, ktorý sa na stupne víťazov súťaže Czech Hotel Awards dostal v roku 2019 z nejedného dôvodu. Vo všetkých izbách sa môžete tešiť na vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, televíziu, WiFi pripojenie a minibar Doružova sa vyspíte vďaka zdravotným matracom a hypoalergénnym lôžkovinám.

Za príplatok je možné zvoliť niektorú z izieb vyššej kategórie:

Izba Double Deluxe (25 m²) ponúka 2 lôžka a 1 prístelku, nájdete v nej navyše sadu na prípravu kávy a čaju a je doplnená balkónom alebo francúzskym oknom. Väčšia izba Triple Deluxe meria 29 m², ubytujú až 3 hostia a nechýba tu mu balkón.

Izba Family Suite je rozdelená na samostatnú spálňu s 2 lôžkami a obývaciu izbu s možnosťou 2 prísteliek. Na 40 m² budete mať dostatok priestoru aj s rodinou.

Izba Double Premium (25 m²) patrí k najkrajším v hoteli, luxusne zariadený interiér navyše podčiarkuje panoramatický výhľad z francúzskeho okna alebo balkóna. Ubytuje 2 osoby s možnosťou jednej prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou Hotela Troja **** je reštaurácia s barom. V novo zrekonštruovanom Café - Restaurantu Troja s vkusným moderným interiérom sa pred pohltením vírom veľkomesta posilníte výbornými pestrými raňajkami vo forme bufetu. Na obed alebo večeru si tu môžete dopriať tradičnú, ale ľahkú českú kuchyňu . Ak ste milovníci kávy, určite si vychutnajte šálku kávy Lamborghini spolu s niektorým z domácich dezertov na novej terase.

Overené Travelkingom

“Hotel Troja sme si vybrali kvôli jeho blízkosti do Zoo, ktorú sme chceli navštíviť. Z izby sme mali krásny výhľad na Prahu. Ráno sme si vychutnali raňajky v príjemne zariadenej reštaurácii. A vďaka neďalekej stanici metra nie je problém dostať sa do centra a užiť si prechádzku starou Prahou. S pobytom sme boli spokojní.”

Nikola Průdková - Finančný tím
Osobne overené v: Júli 2021