Terme Banovci - Hotel Village Zeleni Gaj ***

Terme Banovci - Hotel Village Zeleni Gaj ***

Banovci 1A, Veržej
Slovinsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Terme Banovci d.o.o. IČ: 8438340000


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0 m
Zastávka
0,4 km
Aquapark
19 km

O ubytovaní

Hotel Village Zeleni Gaj *** je súčasťou očarujúceho rezortu Terme Banovci, ktorý sa nachádza v oblasti nazývanej Prlekija, neďaleko Moravských Toplic (19,4 km) a chorvátskych a maďarských hraníc. Je to región plný prírodného a kultúrneho bohatstva, ktoré môžete objavovať počas krásnych výletov. Súčasťou rezortu je aj termálny vodný park, takže si môžete užiť nielen turistiku, ale aj dni plné relaxu.

Urobte si výlet do mestečka Beltinci (10,6 km), kde uvidíte jedinečný kostol sv. Ladislava z 19. storočia a barokový zámok s expozíciou venovanou histórii ránhojičstva. Ak vás zaujíma miestna agrokultúra, navštívte farmu Vrbnjak (13,2 km), kde sa dospelí aj deti môžu oboznámiť so starostlivosťou o hospodárske zvieratá, alebo rodinné vinárstvo Hlebec (21,7 km) s pôsobivou vínnou pivnicou a lákavou ponukou domácich špecialít - vyskúšajte mäsovú pochúťku tünka.

Za návštevu stojí aj hrad Negova (23,6 km) s opustenou bylinkovou záhradou, vodný mlyn Babič (3,3 km), kde si môžete kúpiť tradične mletú múku, a prehistorický skanzen Razkrižje (15,3 km), venovaný spôsobu života našich predkov pred 5 500 rokmi. Môžete sa tiež vydať k jazeru Bukovnica (22,7 km) a k neďalekému Ivanovmu prameňu, ktorý má údajne zázračnú liečivú silu. Alebo sa vyberte na Jeruzalemskú vínnu cestu (14,8 km) a vychutnajte si všetky krásy tohto regiónu. Nezabudnite sa zastaviť na niektorej z mnohých miestnych fariem a vinárstiev.

Kde budete spať?

„Dedinka“ Village sa nachádza len pár krokov od recepcie Hotela Zeleni Gaj *** a pozostáva z niekoľkých komfortných domčekov, ktoré spolu ponúkajú 41 klimatizovaných izieb. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou, televízor a WiFi pripojenie, rovnako poteší balkón alebo terasa s malebným výhľadom na okolie. Vybrať si môžete z nasledujúcich možností:

  • Izba pre 4 osoby ponúka 2 pevné lôžka a 2 prístelky.
  • Rodinná izba pozostáva z 2 samostatných izieb a môže sa v nej ubytovať až 6 osôb.

Na čom si pochutnáte?

Pri hľadaní gastronomických zážitkov máte niekoľko možností - v neďalekom Hoteli Zeleni Gaj *** sa nachádza bufetová reštaurácia, kde môžete ochutnať tradičné regionálne jedlá z čerstvých miestnych produktov. Okrem toho je počas celého dňa otvorený Aperitif Bar, kde si môžete vychutnať šálku kávy alebo iného nápoja. V lete môžete vyskúšať aj reštauráciu Pri banovskemu gusarju, letný bar Pri gusarjevi ženi a bar v nudistickej časti wellness centra.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu vám poslúži moderné a rozsiahle wellness centrum, konkrétne tu nájdete:

  • Vnútorný termálny bazén (33-35 °C)
  • Vonkajšie bazény: termálny zážitkový bazén (25-30 °C), termálny bazén (34-35 °C), detský bazén (25-30 °C), bazén s 2 šmykľavkami (25-30 °C), prírodný bazén (36-38 °C)
  • 2 samostatné nudistické bazény
  • Saunový svet: 3 fínske sauny, turecký parný kúpeľ
  • 37 druhov masáží, skrášľovacie procedúry a kúpele

Cestujete s deťmi?

Pre pohodlie malých hostí hotel ponúka detskú postieľku a v reštaurácii nájdete zdravé a chutné detské menu. Okrem bazénov a šmykľaviek je k dispozícii aj detský klub s bohatým animačným programom plným športových aktivít, zaujímavých workshopov a ďalších aktivít, ktorými vás prevedie pirát Edi.

Niečo naviac

Dospelí sa môžu tešiť aj na špeciálny program, v rámci ktorého sú pripravené ochutnávky vín, večery s hudbou, zaujímavé výlety a ďalšie podujatia. Využívať môžete aj volejbalové ihrisko a požičovňu športových potrieb.