Hotel U Supa ***

Hotel U Supa ***

Harrachov 346, Harrachov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,5 km

O ubytovaní

Hotel U Supa *** sa nachádza v pokojnej okrajovej časti obľúbeného rekreačného strediska Harrachov. Príďte si užiť aktívny pobyt v srdci Krkonôš počas pohodového pobytu v tradičnej horskej chate.

V bezprostrednej blízkosti hotela vedú značené turistické trasy, po ktorých sa dostanete k obľúbeným krkonošským výletným cieľom. Vydajte sa napríklad k Mumlavskému vodopádu (2,8 km), k prameňu Labe (11 km), k Labskej búde (11,5 km) alebo za krásnymi výhľadmi na rozhľadňu Štěpánka (8,3 km). S deťmi či s kočíkom môžete absolvovať Včelí náučný chodník s dĺžkou 3,5 km alebo napríklad Liščí chodník, ktorý vďaka jeho dĺžke 200 m zvládnu prejsť aj menšie deti. Pokiaľ však preferujete náročnú turistiku, zdolajte niektorý z krkonošských vrcholov, ako je Plešivec (7,6 km), Medvědín (14 km), alebo dokonca Sněžka (27 km). Hneď pri hoteli sa vypína Čertova hora s príjemnou reštauráciou s panoramatickým výhľadom na vrchole. Dostanete sa tam buď po svojich po 3,5 km dlhej turistickej trase, alebo pohodlne lanovkou, ktorej nástupná stanica je od hotela vzdialená iba 900 m.

Nudiť sa však nebudete ani v samotnom Harrachove. Nájdete tu lanové centrum a bobovú dráhu (1 km), múzeum skla (800 m), Ski múzeum (1,5 km) a letné kúpalisko Zákutí (1,4 km), kde sa môžete schladiť počas horúcich letných dní.

Harrachovský ski areál je známym rajom milovníkov rôznorodých zimných športov. Okrem 7 zjazdoviek obsluhovaných 3 lanovkami a 3 vlekmi tu na športovcov čakajú skokanské mostíky a bežkársky areál. Za vyskúšanie prípadne stojí aj Ski areál Rokytnice nad Jizerou (14 km) alebo rovnako vzdialené a veľmi obľúbené lyžiarske stredisko Sklárska Poruba na poľskej strane hranice.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej a jednoducho zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je televízia a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je príjemná reštaurácia s vonkajšou slnečnou terasou a barom. Ráno si tu pochutnáte na výdatných bufetových raňajkách a večer sa potom môžete tešiť na jednochodovú servírovanú večeru.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom v horách si parádne oddýchnete v hotelovej saune.

Cestujete s deťmi?

Deťom sa určite bude páčiť na detskom ihrisku s hojdačkami.

Niečo naviac

Za priaznivého počasia si užijete posedenie na záhrade s altánkom, ohniskom a grilom. Pre športovo založených hostí hotel ponúka požičovňu horských bicyklov a multifunkčné vonkajšie ihrisko na volejbal, nohejbal a bedminton. Vnútri hotela je k dispozícii vibračný stroj Insportline. V zime vám v hoteli radi zaistí inštruktora lyžovaní či snowboardingu.

Tipy na výlet

Harrachov
Harrachov
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Prameň Labe a Labská bouda
Prameň Labe a Labská bouda