Hotel U Divadla ***

Hotel U Divadla ***

nám. Republiky 16 ,, Znojmo
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel U Divadla *** je zavedený podnik na znojemskom námestí Republiky. Na vlakovú či autobusovú stanicu (300 m) z neho dôjdete cca za 5 minút. Zo Znojma budete mať okrem výborného vína blízko tiež NP Podyjí a obľúbené rakúske termály Laa an der Thaya (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 izieb s WiFi a televíziou, na ktorú naladíte i zahraničné programy. Tradícii hotela naproti parku a Mestského divadla Znojmo zodpovedajú aj interiéry, ktoré jeho dlhoročnú, ale dôkladne opatrovanú históriu nijako neskrývajú. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa, výťah a izba pre hendikepovaných.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky formou bufetu a večere s niekoľkými chodmi sa môžete tešiť priamo v hotelovej reštaurácii s letnou terasou, kde pripravujú aj vegetariánske a bezlepkové pokrmy.

Ujsť by ste si v žiadnom prípade nemali špecialitu Hotela U Divadla ***, ktorou je Znojemský makový koláč. Keď vám zachutí, môžete si ho zaobstarať v darčekovom balení a vziať domov, alebo ním urobiť radosť blízkym.

Overené Travelkingom

“Víkend v Znojme sme si naozaj užili. Zariadenie hotela aj izby je staršie, ale na dvojdňový pobyt stačilo. Z izby sme mali krásny výhľad na divadlo a priľahlý park. Z polpenzie musíme pochváliť predovšetkým večere, kde sme si mohli hlavné jedlo vybrať z troch variantov. Ja môžem odporučiť napríklad bravčový rezeň, ktorý bol naozaj veľký a chutný. V Znojme odporúčam návštevu podzemia a historického centra. My sme vyrazili aj do prírody, na Vyhliadku Kráľov stolec.” Prečítajte si celú recenziu

Cindy Kapounková - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Marci 2022