Hotel Sirákov ***

Hotel Sirákov ***

Liptál 409, Liptál
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o. IČ: 27698360


+420 571 438 181

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,3 km
Zastávka
60 m
Zjazdovka
10,7 km

O ubytovaní

Hotel Sirákov *** sa nachádza uprostred lesov v rovnomennej osade pri Liptáli v Hostýnsko-vsetínskej hornatine. Ide o skvelý východný bod na spoznávanie krás Valašska a vynikajúce miesto na relaxačnú i aktívnu dovolenku.

Najbližšie väčšie mestá sú Vsetín (11 km) a Zlín (22 km) so slávnou ZOO a romantickým zámkom Lešná. Prejdite si krásnu okolitú prírodu, vydajte sa na rozhľadňu Vartovna (3,5 km) alebo trochu ďalej do Pulčína s jeho Pulčínskymi skalami (30 km). Vyraziť môžete tiež do Vizovíc (7,7 km), prezrieť si miestny barokový zámok a ochutnať tradičnú slivovicu.

V zime zase nebudete mať ďaleko na bežky či lyžovačku - najbližší areál, Ski Jasenka s 2,5 km zjazdoviek a snowparkom, leží len cca 10 km od hotela. Vyskúšať môžete tiež zjazdovky v Ski areáli Veselá (30,1 km), Ski areáli Búřov (29,7 km) alebo lyžiarskych areálov Troják (28,1 km) a Tesák (24,5 km) pri Rajnochoviciach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 12 komfortne zariadených izieb s nábytkom z masívneho dreva. Izby sú vybavené televíziou, WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia je vkusne ladená s ohľadom na lokalitu hotela, takže okrem vynikajúcich servírovaných raňajok, obedov aj večerí si užijete aj štýlové prostredie.

V reštaurácii sa zameriavajú na špeciality z hlivy ustricovej, rýb a tiež z údeného mäsa, a to vďaka domácej udiarni. V lete je k dispozícii vonkajšia terasa, po dohode môžete pri hoteli grilovať.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo vírivke a saune. Objednať si môžete tiež uvoľňujúcu relaxačnú masáž. Odpočinok si užijete o to viac, keď si wellness rezervujete len pre seba.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský kútik a ihrisko.

Niečo naviac

Pri hoteli je multifunkčné ihrisko, na ktorom si môžete zahrať tenis, volejbal alebo nohejbal.

Interiéry hotela zdobia diela maliarov tzv. "Valašského názoru", ktoré sú zároveň súčasťou Nezávislej národnej Valašskej galérie.