Hotel Sirákov ***

Hotel Sirákov ***

Liptál 409, Liptál
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,3 km
Zastávka
60 m
Zjazdovka
2,1 km

O ubytovaní

Hotel Sirákov *** sa nachádza uprostred lesov v rovnomennej osade pri Liptale v Hostýnsko-vsetínskej hornatine. Najbližšie väčšie mestá sú Vsetín (11 km) a Zlín (22 km) so známou ZOO a romantickým zámkom Lešná. Prejdite si krásnu okolitú prírodu, pešo vydajte sa na Rozhľadňu Vartovna (3,5 km) či trochu ďalej do Pulčína s jeho Pulčínskými skalami (30 km). V hoteli vám radi poradia ďalšie turistické i cyklistické trasy s výhľadom. V zime zas nebudete mať ďaleko na bežky či lyžovačku - najbližšie lyžiarske stredisko Jesenná - Pod Syrákovem leží len 2 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 11 vkusne zariadených izieb s nábytkom z masívneho dreva. Izby sú vybavené televíziou, WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia je vkusne ladená s ohľadom na lokalitu hotela, takže okrem vynikajúcich servírovaných raňajok, obedov aj večerí si užijete aj štýlové prostredie.

V reštaurácii sa zameriavajú na špeciality z hlivy ustricovej, rýb a tiež z údeného mäsa, a to vďaka domácej udiarni. V lete je k dispozícii vonkajšia terasa, po dohode môžete pri hoteli grilovať.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo vírivke a saune. Objednať si môžete tiež uvoľňujúcu relaxačnú masáž. Odpočinok si užijete o to viac, keď si wellness rezervujete len pre seba.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský kútik a ihrisko.

Niečo naviac

Pri hoteli je multifunkčné ihrisko, na ktorom si môžete zahrať tenis, volejbal alebo nohejbal.

Interiéry hotela zdobia diela maliarov tzv. "Valašského názoru", ktoré sú zároveň súčasťou Nezávislej národnej Valašskej galérie.