Pruggem 6, Pruggern
Rakúsko

+43 368 523 838

info@pruggererhof.at

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
3 km

O ubytovaní

Hotel Pruggererhof *** leží na úpätí hory Galsterbergalm v turisticky obľúbenom regióne Dachstein-Tauern a len 15 km od Schladmingu. Parádnu aktívnu dovolenku tu prežijete bez ohľadu na ročné obdobie. V lete si užijete skvelé turistické i cyklistické chodníky, ktoré vedú priamo okolo hotela, v zime zasa skiareál Galsterbergalm (5 km) so skibusom od hotela zadarmo, lyžiarske stredisko Hauser-Kaibling (7 km) alebo Schladming Planai (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných dvojlôžkových izbách Standard s možnosťou prístelky, televíziou, WiFi pripojením a balkónom či francúzskym balkónom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V miestnej štýlovej reštaurácii si každý deň pochutnáte na strave vo forme polpenzie. Kedykoľvek počas dňa si môžete dať na bare tiež nápoj alebo napríklad kávu s dezertom. Súčasťou reštaurácie je aj terasa s krásnym výhľadom.

Kde budete relaxovať?

Po celodennom poznávaní regiónu iste príde vhod malé wellness s relaxačnými lehátkami a saunou, ktorá vás parádne prehreje.

Overené Travelkingom

“Majiteľ hotela bol veľmi priateľský a vždy veľmi ochotný. Samotný hotel má skvelú atmosféru, je čistý, jedlo výborné a vždy bolo z čoho vyberať. Na pobyte som bol v lete a okolitá príroda Álp ma očarila. Hotel má navyše skvelú polohu, blízko k množstvu najrôznejších turistických cieľov.”

Zoltan Horvath - Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko