Hotel Mir-Jan SPA ***

Hotel Mir-Jan SPA ***

Kościuszki 78, Lądek-Zdrój
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel Mirjan Ladek sp. z o.o. S.K.A. IČ: 362671627


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 7 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zjazdovka
2 km
Bežkovanie
2 km

O ubytovaní

Hotel Mir-Jan SPA *** sa nachádza uprostred nádhernej prírody na brehoch rieky Biała Lądecka. Jedno z najstarších kúpeľných miest Európy Ladek Zdrój leží len 1 km od hotela. Nájdete v ňom mnoho historických pamiatok, malebných parkov, minerálnych prameňov aj kúpeľný areál Wojciech (1,5 km) s liečebným bazénom pod veľkou presklenou kupolou. Zdolajte niektorý z neďalekých poľských vrcholov. Alebo sa vydáte na hranicu s Českom na Kralický Sněžník (20 km)? Za lyžovaním to nebudete mať v zime ďaleko - najbližší ski areál je vzdialený len 2 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej a svetlej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na horskú rieku a les. K vášmu pohodliu je izba vybavená satelitnou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii kladú veľký dôraz na kvalitnú stravu vrátane domáceho pečiva, dezertov a mäsových lahôdok. Tešiť sa môžete na tradičné poľské pokrmy aj ľahké diétne jedlá. Na svoje si prídu aj vegetariáni. Raňajky a skoré večere sa podávajú vo forme bufetu. Počas letnej sezóny si vynikajúce miestne špeciality vychutnáte na príjemnej terase s výhľadom na nádhernú okolitú prírodu. V záhrade v lete prebiehajú grilovacie večery.

Kde budete relaxovať?

Nádherná okolitá príroda priamo nabáda nielen na výlety, ale aj k ničím nerušenému odpočinku. Súčasťou hotela je bazén so slanou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pokožku a kĺby. Pre malých hostí je pripravený detský bazén. Relaxovať ďalej môžete vo vírivke alebo pri niektorej z profesionálnych masáží a kozmetických procedúr. Aktívni hostia určite ocenia fitness centrum s výhľadom na les.

Cestujete s deťmi?

Zábavu si tu užijú aj malí hostia. Čaká na nich vonkajšie ihrisko a detský bazén. V hoteli je tiež herňa s biliardom.