Hotel Maria ***

Hotel Maria ***

Přívozská 23, Ostrava
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Ing. Zdeňka Ševčíková IČ: 11539879


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Zdarma
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
0,9 km

O ubytovaní

Hotel Maria *** je rodinný hotel v secesnom štýle priamo v centre mesta Ostrava. Nebudete to teda mať odtiaľto ďaleko ako do centra diania napríklad k Ostravskej radnici s vyhliadkovou vežou (1 km), na slávnu ulicu Stodolní (1 km), na Sliezkoostravský hrad (1,5 km), do ZOO Ostrava (2,8 km) či k Národnej kultúrnej pamiatke Dolná oblasť Vítkovice (4,3 km). Ďaleko to však z Ostravy nie je ani do prírody. V lete môžete objavovať krásy pohoria Beskydy a v zime sa dokonca môžete vydať na lyžovačku do skiareálu Vaňkov kopec (20 km), kam sa z centra mesta dostanete autom počas pol hodinky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 44 izieb s káblovou televíziou (satelitný príjem pre obmedzený počet izieb), internetovým pripojením, telefónom pracovným stolom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a fénom.

Máte tu možnosť si zadarmo zapožičať detskú postieľku, na prianie zvoliť izbu bez bariér alebo s klimatizáciou.

Na čom si pochutnáte?

V Hoteli Maria *** nájdete reštauráciu pripravujúcu pokrmy ako českej, tak aj medzinárodnej kuchyne i bar s výberom nápojov a ľahkého občerstvenia.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si v hotelovom wellness centre bahenné, bylinné aj uhličité kúpele, rašelinové zábaly, aromatické, čiastočné aj celkové masáže.