• Domáci maznáčik zdarma

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rozprávkový hotel s výhľadom na podhorie Wieliczka

Hotel Lenart **** sa nachádza v samotnom srdci mestečka Wieliczka a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú dopriať dostatok luxusu. Na prvý pohľad vás očarí futuristický oceľový exteriér hotela a jeho skvostné interiéry.


Poloha hotela je tiež ideálnym východiskovým bodom pre potulky po historickom Krakove - z hotela do mesta sa totiž dostanete už za 20 minút autom.


V hoteli sú k dispozícii priestranné personalizované izby, v ktorých sa budete cítiť ako v rozprávke. V každej izbe nájdete veľkú klimatizáciu, WiFi, LCD TV/SAT, pracovný stôl, minibar, trezor s elektronickým zámkom a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha/vaňa, fén). Ďalej sú tu veľké zvukovo izolované okná, z ktorých budete mať výhľad na podhorie Wieliczky.

Gurmánsky zážitok a wellness

V jedinečnej hotelovej reštaurácii si naozaj pochutnáte. Podľa zvoleného variantu sa môžete každý deň tešiť na bohaté raňajky či polpenziu, ktorú vám uvarí tím skúsených kuchárov z čerstvých a kvalitných surovín. Ak sa na pobyt vydáte s deťmi, je pre nich v reštaurácii k dispozícii aj detský kútik.

Poriadnu dávku oddychu si doprajte v hotelovom wellness s relaxačnými ležadlami, vírivkou a saunou. Za príplatok si môžete objednať tiež jednu z masáží a relaxovať v tureckom kúpeli.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Michal P.)

Z hotelu jsem byl velmi mile překvapen, ubytování odpovídalo popisu a ba řekl bych, že byl na vyšší úrovni než jsem očekával. Personál byl velmi vstřícný, pouze obsluha restaurace trochu pomalejší a neznalá (působilo to na mě jako by obsluhovali studenti na praxi).

Vynikajúce (Drahomíra K.)

Chutné jídlo s velkým výběrem. Krásné prostorné pokoje.

Skvelé (Silvie K.)

Hotel opravdu krásný. Jídlo velmi chutné. Personál milý, snaživý. Vířivka byla fajn, v sauně nebylo nic moc teplo.