• Domáci maznáčik zdarma

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rozprávkový hotel s výhľadom na podhorie Wieliczka

Hotel Lenart **** sa nachádza v samotnom srdci mestečka Wieliczka a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú dopriať dostatok luxusu. Na prvý pohľad vás očarí futuristický oceľový exteriér hotela a jeho skvostné interiéry.


Poloha hotela je tiež ideálnym východiskovým bodom pre potulky po historickom Krakove - z hotela do mesta sa totiž dostanete už za 20 minút autom.


V hoteli sú k dispozícii priestranné personalizované izby, v ktorých sa budete cítiť ako v rozprávke. V každej izbe nájdete veľkú klimatizáciu, WiFi, LCD TV/SAT, pracovný stôl, minibar, trezor s elektronickým zámkom a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha/vaňa, fén). Ďalej sú tu veľké zvukovo izolované okná, z ktorých budete mať výhľad na podhorie Wieliczky.

Gurmánsky zážitok a wellness

V jedinečnej hotelovej reštaurácii si naozaj pochutnáte. Podľa zvoleného variantu sa môžete každý deň tešiť na bohaté raňajky či polpenziu, ktorú vám uvarí tím skúsených kuchárov z čerstvých a kvalitných surovín. Ak sa na pobyt vydáte s deťmi, je pre nich v reštaurácii k dispozícii aj detský kútik.

Poriadnu dávku oddychu si doprajte v hotelovom wellness s relaxačnými ležadlami, vírivkou a saunou. Za príplatok si môžete objednať tiež jednu z masáží a relaxovať v tureckom kúpeli.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Monika O.)

Hotel veľmi blízko soľnej jaskyne, výnimočne potraviny so zaujímavým výberom pár metrov od hotela. Izby krasne, veľké, moderne. Personal ústretový, milý. Cisty hotel. Velmi chutná večera i ranajky. Wellness, virivka a jedna sauna bez obsluhy,veľmi intímne,malo ľudí. Celkova spokojnosť.

Skvelé (Michal P.)

Z hotelu jsem byl velmi mile překvapen, ubytování odpovídalo popisu a ba řekl bych, že byl na vyšší úrovni než jsem očekával. Personál byl velmi vstřícný, pouze obsluha restaurace trochu pomalejší a neznalá (působilo to na mě jako by obsluhovali studenti na praxi).

Dobré (Sarka M.)

Hotel nic moc. Krakov krasne město.