• Domáci maznáčik zdarma

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rozprávkový hotel s výhľadom na podhorie Wieliczka

Hotel Lenart **** sa nachádza v samotnom srdci mestečka Wieliczka a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú dopriať dostatok luxusu. Na prvý pohľad vás očarí futuristický oceľový exteriér hotela a jeho skvostné interiéry.


Poloha hotela je tiež ideálnym východiskovým bodom pre potulky po historickom Krakove - z hotela do mesta sa totiž dostanete už za 20 minút autom.


V hoteli sú k dispozícii priestranné personalizované izby, v ktorých sa budete cítiť ako v rozprávke. V každej izbe nájdete veľkú klimatizáciu, WiFi, LCD TV/SAT, pracovný stôl, minibar, trezor s elektronickým zámkom a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha/vaňa, fén). Ďalej sú tu veľké zvukovo izolované okná, z ktorých budete mať výhľad na podhorie Wieliczky.

Gurmánsky zážitok a wellness

V jedinečnej hotelovej reštaurácii si naozaj pochutnáte. Podľa zvoleného variantu sa môžete každý deň tešiť na bohaté raňajky či polpenziu, ktorú vám uvarí tím skúsených kuchárov z čerstvých a kvalitných surovín. Ak sa na pobyt vydáte s deťmi, je pre nich v reštaurácii k dispozícii aj detský kútik.

Poriadnu dávku oddychu si doprajte v hotelovom wellness s relaxačnými ležadlami, vírivkou a saunou. Za príplatok si môžete objednať tiež jednu z masáží a relaxovať v tureckom kúpeli.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Anna P.)

Prostředí hotelu vynikající, velmi pěkné vybavení, čisté, personál hotelu milý, stravování dobré. Wellness bychom moc nedoporučili. Sauna hned vedle vířivky, žádný klid a soukromí pro odpočinek.

Dobré (Iveta C.)

Ubytování bylo příjemné, pokoj pěkný, čistý. Výhled sice nic moc, na hlavní silnici, ale vzhledem k tomu, že jsme byli celý den pryč, tak to nevadilo. Na 4 hvězdy bych ale čekala trochu lepší servis. V koupelně byl zásobník na mýdlo, ale šampon nebyl, takže jsme museli do obchodu, který je naštěstí přímo před hotelem. Snídaně formou bufetu super, velký výběr, hodně ovoce, zeleniny, teplé a studené snídaně, Müsli atd., jen se tvořily děsné fronty na kávu, protože byl k dispozici jeden kávovar, kterému to dlouho trvalo. Večeře výběr dvě polévky, dvě jídla, nějaký salát, nebylo to špatné, ale čekala bych trochu lepší a větší výběr. Co bylo ale špatné, vířivka byla prý rozbitá, takže smůla. Šli jsme do sauny a páry. Sauna nefungovala, zapomněli ji zapnout a ani po třech urgencích, kdy ji prý personál zapnul, nešla, takže jsme využili jen páru. To mi přijde jako amaterismus. Jinak hotel je v blízkosti vlakové zastávky, což je skvělé na cestu do Krakova, kde jste vlakem za dvacet minut a nemusíte řešit parkování auta. Lokalita také dobrá, blízko je Solný důl a hezký velký park, takže to je perfektní.

Skvelé (Roman ?.)

Hotel i pokoj byl pěkný a čistý. Personál příjemný. Wellness jsme nezkusili, protože nefungovala vířivka.