Hotel Krakonoš *** Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš *** Mariánské Lázně

Mariánské Lázně 660, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 220 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 120 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,7 km
Zjazdovka
0,2 km

O ubytovaní

Spoznajte ďalšie mesto vychýreného kúpeľného trojuholníka, Mariánské Lázně! Čo tak napríklad v trojhviezdičkovom Hoteli Krakonoš? Leží v pokojnej lokalite, ktorá priamo nabáda k príjemnej rekreácii, či už s partnerom, alebo v úzkom rodinnom kruhu. Vydajte sa do prírody do Obůrky Hvozd (300 m), na Rozhľadňu Hamelika (1,1 km) a rozhodne nevynechajte prechádzku okolo Spievajúcej fontány až ku krásnej Hlavnej kolonáde (2,9 km ). V zime vás iste poteší možnosť lyžovania v Ski rezorte Marianka (2 km).

Kde budete spať?

K dispozícii vám bude jedna zo 61 dvojlôžkových izieb, ktoré sú vybavené satelitnou TV, chladničkou, telefónom, vlastnou kúpeľňou s vaňou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Okrem skvelej hotelovej kuchyne v českom štýle, ktorá je servírovaná v priestrannej reštaurácii, vás čaká aj lobby bar, kde sa nonstop podávajú alkoholické i nealkoholické nápoje, alebo vonkajšia terasa s prekrásnym výhľadom do sochárskeho rozprávkového raja, ktorá pojme až 40 hostí.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum s parádnym bazénom s protiprúdom, ale tiež so soľnou jaskyňou.

Vedeli ste, že Hotel Krakonoš je neštátnym zdravotníckym zariadením? To znamená, že si tu vyberiete z obrovskej ponuky rôznych procedúr, navyše je tu k dispozícii lekár a rehabilitačný personál. A aké procedúry sú na výber? Trebárs plynové uhličité zábaly, inhalácie, podvodné masáže, elektroliečba, perličkové kúpele, magnetoterapia, parafín, infrasauna a samozrejme množstvo masáží.