Hotel Jirásek ***

Hotel Jirásek ***

Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
30 km

O ubytovaní

Hotel Jirásek *** sa nachádza v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně, vzdialeného cca 30 km od Mariánskych Lázní a 40 km od Plzne. Hlavným lákadlom sú samozrejme miestne kúpele. Najstarší kúpeľný pavilón, Staré lázně, tu vyrástol už koncom 18. storočia. V súčasnosti tu nájdete krásny lesopark (1,2 km) a obrie moderné wellness centrum (450 m).

Pokiaľ sa na chvíľu odtrhnete od relaxácie v kúpeľoch, môžete si naplno užiť ďalší benefit tejto lokality – zaujímavé náučné chodníky. Prejdite sa napríklad náučným chodníkom ku Studánke lásky (7,5 km), na Hradišťský vrch (5,5 km), Ovčí vrch (10 km) alebo do obce Šipín (7 km). Po ceste uvidíte kúzelné vyhliadky, zatopený lom alebo napríklad romantickú zrúcaninu hradu Gutštejn. V lete sa potom môžete osviežiť na vonkajšom kúpalisku (1,2 km) alebo v neďalekom lome Hradišťský vrch.

Na dlhší výlet si zájdite do Mariánskych Lázní (28 km) so slávnou Spievajúcou fontánou a prekrásnymi kolonádami, alebo do Plzne (40 km), kde si prejdete Pivovar Plzeňského Prazdroja a Pivovarské múzeum, preskúmate tajomné mestské podzemie, pobavíte sa v zoologickej a botanickej záhrade, v DinoParku alebo v Techmania Science Centre.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednolôžkovej či dvojlôžkovej izbe s interiérom ladeným do dobového štýlu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletnými potrebami a fénom. Nechýba ani WiFi pripojenie.

  • Jednolôžková izba má plochu 18 m² a nájdete v nej posteľ, televíziu, telefón, malú pohovku a chladničku.
  • Dvojlôžková izba ponúkne plochu 21 m², manželskú posteľ alebo 2 jednolôžka, chladničku, televíziu, telefón a stôl so stoličkami.

Na čom si pochutnáte?

Na výborné pokrmy českej aj medzinárodnej kuchyne sa môžete tešiť priamo v útulnej hotelovej reštaurácii s letnou terasou. Miestnou špecialitou sú zverinové lahôdky z okolitých lesov a potešia aj utorkové hudobné večery.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať skutočne veľa. K dispozícii vám bude menší hotelový bazén a otestovať môžete aj solnú jaskyňu a masážnu vaňu v neďalekom Hoteli Prusík *** (600 m). Zlatým klincom potom bude relaxácia vo Wellness centre Konstantin o rozlohe 800 m², vzdialenom len 450 m od hotela. V dvojposchodovej budove nájdete:

  • Vyhrievaný bazén, vírivky a Kneippove chodníky
  • Saunový svet s bio saunou, fínskou saunou a parným kúpeľom
  • Odpočinkovú zónu a bar s občerstvením
  • Star Trac fitness centrum
  • Bohatú ponuku masáží a procedúr

Cestujete s deťmi?

Pre deti je na požiadanie k dispozícii detská postieľka a stolička.

Niečo naviac

V areáli hotela si zahráte petang, môžete využiť vonkajší gril a v ponuke býva aj rôznorodý kultúrny program. Navyše tu nájdete požičovňu bicyklov a palíc na nordic walking.