Hotel Jirásek ***

Hotel Jirásek ***

Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
500 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
30 km

O ubytovaní

Hotel Jirásek *** sa nachádza v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně sú vzdialené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský aj Plzenský kraj budete mať na dosah ruky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete podľa variantu v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe s pracovným stolom, televíziou, WiFi pripojením, telefónom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou, fénom, toaletnými potrebami a osuškami.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky formou bufetu a servírované večere výberom z niekoľkých jedál sa môžete tešiť priamo v útulnej hotelovej reštaurácii s letnou terasou. Miestnou špecialitou sú zverinové lahôdky z okolitých lesov a utorkové hudobné večery.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať naozaj veľa. K dispozícii vám bude menší hotelový bazén aj moderné Wellness centrum Konstantin o rozlohe 800 m² vzdialené len 300 metrov od hotela.

K veľkému bazénu, vírivkám, fínskej, aroma a parnej saune alebo Kneippovým chodníkom dôjdete cez kúpeľný park za pár minút. Perfektné, ale o poznanie studenšie kúpanie, zažijete tiež v neďalekom lome Hradišťský vrch.