Hotel Hrazany ***

Hotel Hrazany ***

Hrazany 11, Sedlčany
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
1,5 km
Zastávka
3,5 km

O ubytovaní

Hotel Hrazany *** sa nachádza nad Slapskou priehradou neďaleko mesta Sedlčany približne 50 km od Prahy. Z jednej strany je obklopený lesom a z druhej lúkami. Je teda ideálnym miestom na oddych v mierumilovnej prírode. Atraktívne okolie Hotela Hrazany ponúka veľa možností zaujímavých a pútavých výletov a celých 120 km cyklotrás. Ku keltského oppidu v prírodnej pamiatkovej rezervácii to budete mať 1,4 km. Za návštevu potom stojí tiež zámok Radíč (4,1 km), Rozhľadňa Drahoušek (8,9 km) alebo Zámek Vrchotovy Janovice (20,3 km) a oveľa viac.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 13 komfortne zariadených dvojposteľových izieb (s možnosťou prístelky) s WiFi pripojením. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a nádherný výhľad do prírody.

Na čom si pochutnáte?

K hotelu patrí aj útulná reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i večeriach. Zájsť si sem ale samozrejme môžete aj na obed alebo si večer posedieť na bare či terase s pohárom dobrého vína.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nájdete tiež wellness s vírivkou, príjemnou parnou saunou a infra saunu, ponúka tu však aj relaxačnú oxygenoterapiu, solárium a po dohode aj masáže.