Hotel Cieplice Medi & SPA ***

Hotel Cieplice Medi & SPA ***

Cervi 11, Jelenia Góra - Cieplice
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
"Chata Karczowiska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa IČ: 230873879


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 40 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,9 km
Zjazdovka
16,3 km
Bežkovanie
13,9 km

O ubytovaní

Hotel Cieplice Medi & SPA *** nájdete v malebnom kúpeľnom meste Jelenia Hora neďaleko poľských Krkonôš. Užijete si tu perfektnú relaxačnú dovolenku, ale aj skvelé výlety do prírody.

Hlavnou atrakciou mesta Jelenia Hora sú Cieplické termálne kúpele (750 m) s plaveckým bazénom, termálnymi bazénmi, saunovým svetom s fínskou, parnou a infra saunou či snežnou jaskyňou. Kúpeľný komplex je obklopený dvomi pamiatkovými parkami - Nórskym parkom (950 m) a Kúpeľným parkom (180 m). K Nórskemu parku vedie od kúpeľov most cez rieku Wrzosówka a jeho hlavnou pýchou je rybník, nad ktorým sa nachádza Nórsky pavilón, v súčasnosti sídlo Prírodovedného múzea. V Kúpeľnom parku, ktorého história siaha až do 18. storočia, potom nájdete krásnu budovu galérie a divadlá.

S Kúpeľným parkom susedí palác Schaffgotschov (400 m) z 18. storočia, medzi ďalšie zaujímavé budovy v okolí kúpeľov sa radí Dlhý dom (300 m) zo 17. storočia, kostol sv. Jána Krstiteľa (200 m) a evanjelický kostol Spasiteľov (550 m). Môžete si tiež urobiť výlet k ruinám hradu princa Henricha (6,2 km) alebo hradu Chojnik (5,7 km). Od toho pokojne pokračujte ďalej do prírody Krkonošského národného parku, napríklad k hore Żar (5,6 km) alebo vodopádu Podgórna (8,2 km). V zime si v poľských Krkonošiach tiež skvele zalyžujete, vyrazte napríklad do skiareálu Sklárska Poruba (13,9 km), ktorý patrí k najväčším v Poľsku, obľúbená je tiež Ski Arena Szrenica (15 km) alebo skiareál Karpacz (13,8 km).

Kde budete spať?

Ubytujete sa v pohodlnej dvojlôžkovej izbe typu Comfort (15 m²) s moderným vybavením a interiérom ladeným do neutrálnych farieb. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom, satelitnú televíziu a telefón. Môžete si vybrať, či preferujete dvojlôžkovú posteľ alebo dve oddelené jednolôžkové postele.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatých raňajkách formou bufetu, servírujú tu aj vynikajúce obedy a večere. Tešiť sa môžete predovšetkým na špeciality tradičnej poľskej kuchyne a domáce dezerty. Všetky jedlá sú pripravované s dôrazom na čerstvosť surovín a s využitím osvedčených receptúr. K hotelu patrí aj Bar Cafe s terasou, kam si môžete zájsť na kávu, obed alebo večerný drink.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je moderné wellness centrum s jednou špecialitou - bazén aj vírivka sú tu napustené slanou vodou, veľmi podobnou tej morskej, ktorá je ďaleko príjemnejšia pre ľudský organizmus ako voda s chlórom. Súčasťou je aj saunový svet s fínskou saunou (90-95 °C) a rímskym parným kúpeľom (45-50 °C) a fitness centrum s posilňovacími strojmi. V rámci hotela si môžete dopriať aj rehabilitačné a liečebné procedúry, ako je kryoterapia, hydroterapia či svetelná terapia, relaxačné masáže a skrášľujúce rituály.