Hotel Astoria ***

Hotel Astoria ***

T. G. Masaryka 388, Jáchymov
Česká republika

+420 353 831 111

info@travelking.sk

Check In
od 14:30
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
za 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Lyžiareň
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,1 km
Zjazdovka
3,8 km

O ubytovaní

Hotel Astoria *** sa nachádza v srdci kúpeľnej zóny severočeského historického mesta Jáchymov. Na dosah tu budete mať krásnu krušnohorskú prírodu, atraktívne výletné ciele aj slávne radónové kúpele.

Z hotela to budete mať doslova pár krokov do kúpeľného centra Agricola (120 m), kde na liečbu využívajú blahodarné účinky vody z rádioaktívnych prameňov. S kúpeľnou históriou Jáchymova a liečebnými účinkami prvku rádium vás zoznámi Radónový náučný chodník (2,6 km). Na druhej strane mesta nájdete náučný chodník Jáchymovské peklo (2,3 km) venovaný pracovným táborom a politickým väzňom, ktorí tu v minulosti ťažili v baniach. Na návštevu láka aj Kráľovská mincovňa Jáchymov (2 km) so zaujímavou expozíciou o dejinách mesta a ťažbe v Krušných horách. Parádnym cieľom výletu sú tiež Freudenstein alebo Šlikův hrádok (3 km), vyhliadka U Kříže (5,5 km) alebo Božidarské rašeliniská (9 km).

Pobyt v zime si môžete spestriť bežkovaním v upravených bielych stopách alebo lyžovaním v obľúbených ski areáloch. Najbližšie z nich nájdete priamo v Jáchymove - jeho zjazdovky sú od hotela vzdialené zhruba 1,5 km. Parádne podmienky pre zimné športy ponúkajú aj lyžiarske areály na Božom Dare (9 km) a na Klínovci (12 km).

Kde budete spať?

Izby Komfort s vlastnou kúpeľňou sú vybavené lôžkami pre dve osoby, WiFi pripojením, televíziou, telefónom a chladničkou.

Izby Komfort Plus sú priestranné a zariadené vkusným svetlým nábytkom. Súčasťou vybavenia je manželská posteľ, WiFi pripojenie, skriňa, písací stôl, televízia, telefón a chladnička. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Apartmán ponúka moderné a pohodlné ubytovanie pre 2 osoby na priestore 42 m². Súčasťou je vlastná kúpeľňa a plne vybavená kuchynská linka s chladničkou, varnou doskou a kanvicou. V apartmáne je možné ubytovať až 2 osoby na prístelke.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na lahodnej bufetovej polpenzii. Počas raňajok a večerí tak môžete konzumovať české i medzinárodné špeciality úplne bez obmedzenia.

Kde budete relaxovať?

Zdravotnícke služby a liečebné procedúry poskytuje Kúpeľné centrum Agricola nachádzajúce sa priamo oproti hotelu. Jeho súčasťou je aquacentrum s plaveckým bazénom (25 m, 28 °C), rehabilitačným bazénikom (32 °C), detským bazénom (32 °C), dvoma vírivkami (35 °C), toboganom a Kneippovým chodníkom. V lete je k dispozícii aj vonkajšia terasa a slnečná lúka.

Saunový svet alebo Saunová baňa zase ponúka esenciálnu parnú saunu (50 °C, 100 % vlhkosť), infrasaunu so soľným panelom (30-60 °C), bylinkovú saunu (50-70 °C), fínsku saunu (80-100 °C) a nechýba ani ochladzovací bazénik „Pod Kýšovickým vodopádom”, zážitková sprcha a bylinková ochladzovaná. Ďalej je tu vírivka pod hviezdnym nebom, v lete tiež terasa a bosý chodník plný šišiek a ďalších prírodných materiálov, ktoré vám skvele premasírujú chodidlá.

Využiť môžete aj soľnú jaskyňu a bohatú ponuku procedúr, ako sú thajské masáže a radónové kúpele.

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách
Lyžovanie v Krušných horách
Krušné hory
Krušné hory
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid