Hotel Arena ***

Hotel Arena ***

Jeronýmova 570/22, Liberec
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
SFM Liberec s.r.o. IČ: 4456118


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 180 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zastávka
50 m
Aquapark
1 km
Zjazdovka
4 km
Bežkovanie
4 km

O ubytovaní

Na rodinnú alebo aktívnu dovolenku len do Hotela Arena ***! V priľahlom Sport Parku Liberec nájdete široké spektrum vonkajších a vnútorných športovísk, kde si môžete zahrať až 35 rôznych športov, ako je tenis, bowling alebo atletika. Deti sa zabavia v obľúbenej Zoo Liberec (4,2 km), kde môžu vidieť biele tigre, alebo v neďalekom Centre Babylon (1,1 km). To zahŕňa aquapark so saunovým svetom, obrovský Funpark, Lunapark, iQPark a iQLandiu s interaktívnymi výstavami a mnoho ďalšieho.

Tešiť sa môžete aj na zaujímavé výlety a krásne pamiatky. Známa dominanta Libereckého kraja Ještěd je vzdialená len 5 km a môžete sa na ňu vybrať buď pešo, alebo lanovkou. Navštíviť môžete aj Libereckú radnicu z 19. storočia (2,3 km), Severočeské múzeum (3,1 km) alebo Galériu umenia (3 km). Alebo sa vyberte na túru po krásach Jizerských hôr - preskúmajte známe Jizerské rašelinisko (35 km) a vystúpte na najvyššiu horu Smrk (29 km). Návštevníkov láka aj neďaleký Jablonec nad Nisou (11,3 km) s múzeom skla a bižutérie a niekoľkými rozhľadňami.

A čo v zime? Užite si bežecké lyžovanie a skvelú lyžovačku. Zjazdovky Ještěd sú vzdialené len asi 4 km a lyžovať môžete na 12 zjazdovkách všetkých stupňov náročnosti. Menšie lyžiarske strediská v Janove nad Nisou (14 km), Lyžiarske stredisko Severák (17,1 km) s 10 vlekmi a malou obchádzkou sa dostanete aj na Tanvaldský Špičák (22,6 km) a do ďalších atraktívnych lyžiarskych stredísk.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej izbe, v ktorej nájdete WiFi, TV, telefón, malú chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Niektoré izby sa môžu pochváliť aj balkónom s výhľadom na hrebeň Ještědu.

  • Dvojlôžkové izby majú rozlohu 28 m² a sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami a pracovným stolom. Niektoré umožňujú aj prístelku a k dispozícii je aj možnosť bezbariérového prístupu.

  • Rodinné izby majú rozlohu 55 m² a pozostávajú z dvoch samostatných izieb s manželskou posteľou/jednolôžkom. S možnosťou prístelky sa v rodinnej izbe môže ubytovať až 6 osôb.

Na čom si pochutnáte?

Načerpajte energiu na všetky športové aktivity v modernom bistre Arena. Tu sa môžete vždy najesť do sýtosti, najmä českej a zahraničnej kuchyne. Súčasťou bistra je aj široký výber čapovaných pív a v neposlednom rade aj priame prenosy z vonkajších zápasov Bílí Tygři Liberec. Na rýchle občerstvenie sú k dispozícii aj automaty vo vstupnej hale.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotelovej budovy je aj rehabilitačné centrum Sport Park Medical, ktoré ponúka športové, rekondičné a relaxačné masáže.

Cestujete s deťmi?

Deti budú mať možnosť hrať sa na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

Pre milovníkov aktívnej zábavy je k dispozícii vonkajšia posilňovňa, požičovňa športových potrieb, úschovňa bicyklov a in-line dráha. Zabaviť sa môžete aj na ihriskách priľahlého Sport Parku Liberec (50 m), kde si môžete zahrať tenis, bedminton, stolný tenis alebo plážový volejbal.

Tipy na výlet

Liberec
Liberec
Zoo Liberec
Zoo Liberec
Ještěd
Ještěd