Recenzie a hodnotenie: Hotel Apollon *** (Južná Morava)

4,5/5
(Celkom 8 hodnotení)Skvelé
Valtice, Česká republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Lukáš F. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 11. 2020
Hotel kompletne odpovedal popisu na Travelkingu, personál bol príjemný a aj napriek opatreniam týkaúcim sa COVID-19 sme si pobyt užili. Degustácia v hotelovom sklípku prebehla v obmedzenom počte a do 20:00, ale predsa len prebehla. Večery boli bohaté, i keď len jedno jedlo, ale zato dostatočného množstva. Raňajky bohaté taktiež, mne chýbala jedna vec a to volské oka alebo míchané vajíčka, ale to je drobnosť. Prostredie Valtíc pekne, izby dostačujúce.
5/5  
(Markéta K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 10. 2020
Cele Valtice a okoli jsou nadherne
2/5  
(Margtia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 9. 2020
Prostredie hotela sa nám páčilo veľmi. So stravou sme vôbec neboli spokojní. Na večeru sme mali len jedno jedlo, vôbec sme nemali na výber, či sa nám páčilo, či nie. Personál bol neochotný, ako keby nás tam vôbec nechceli. Mestečko je veľmi pekne a čisté .
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 9. 2020
Byli jsme spokojeni, dle kupónu jsme vše obdrželi.
4/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 9. 2020
Byli jsme spokojeni. Příjemné čisté ubytování, hlad jsme neměli. Obdrželi jsme vše co jsme měli. Večer v pěkném sklípku, avšak k pití ne víno, ale kyselé patoky. Jinak se nám moc líbily projížďky na kole v Lednicko-valtickém areálu i dál. Pokud bychom se někdy vrátili do této lokality, volili bychom opět toto ubytování. Naštěstí jsme nepřijeli do hotelu Apollon za vínem zdarma. V celé oblasti tohoto regionu spousta sklípků s dobrými víny a burčáky. Jediné co chybělo na pokoji - chladnička.
5/5  
(Miroslava S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 9. 2020
Jedním slovem super. Jak ubytování, jídlo, personál...
5/5  
(DENISA K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 7. 2020
Nejlepší personál♥️ Nádherný výhled z pokoje, čisto, jídlo výborné! Sklípek super. Všem doporučuji. Když do Valtic tak jedině hotel Apollon. Na podzim vyrazíme znovu.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 3. 2020
Prostředí hotelu velmi příjemné, včetně zaměstnanců. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu.

Overené Travelkingom

“Hotel zodpovedal popisu na Travelkingu, personál bol príjemný a aj napriek opatreniam kvôli COVID-19 sme si pobyt užili. Degustácia v hotelovej pivničke prebehla v obmedzenom počte a len do 20:00. Večere boli bohaté, síce len jedno jedlo, ale bolo ho dostatočné množstvo. Raňajky boli tiež bohaté, mne osobne chýbali ešte volské oká alebo miešané vajíčka, ale to je len drobnosť. Prostredie Valtíc bolo pekné.”

Lukáš Fecko - Vedúci IT tímu
Osobne overené v: Októbri 2020

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet